Uğur Akkuş kimdir, nereli, kaç yaşında? Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş neden gözaltına alındı?

Ebru Şallı, tatil dönüşü eşi Uğur Akkuş ile birlikte indiği İstanbul Havalimanı’nda gözaltına alındı. Yurttaşlar, ünlü model ve sunucu Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş'un neden gözaltına alındığı merak ediliyor. Uğur Akkuş'un kim olduğu, nereli olduğu, mesleği ve neden gözaltına alındığı merak ediliyor. Peki, Uğur Akkuş kimdir, nereli, kaç yaşında? Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş neden gözaltına alındı?

Yayınlanma: 12.06.2023 - 16:14
Uğur Akkuş kimdir, nereli, kaç yaşında? Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş neden gözaltına alındı?
Abone Ol google-news

Ebru Şallı'nın sık sık dolandırıcılık haberleriyle gündeme gelen eşi Uğur Akkuş'un hayatı araştırılıyor. "Uğur Akkuş kimdir, nereli, kaç yaşında ve neden gözaltına alındı?" sorularının yanıtı aranıyor. Peki, Uğur Akkuş kimdir, nereli, kaç yaşında? Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş neden gözaltına alındı? İşte, Uğur Akkuş hakkında merak edilenler...

UĞUR AKKUŞ KİMDİR?

Uğur Akkuş, 1984 yılında dünyaya geldi. Eğitimine Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde tamamladıktan sonra Almanya Essen-Duisburg Üniversitesi’ne kayıt oldu ancak eğitimine ara verip ticarete atıldı. Dış ekonomik ilişkiler kurulu Kuveyt iş konseyi başkan yardımcılığı, Suudi Arabistan iş konseyi başkan yardımcılığı, Türk Amerikan iş adamları derneği yüksek istişare kurulu üyeliği görevinde bulundu. Ayrıca KUVİD Derneği kurucu üyeliği ve yönetim kurulu üyeliği yaptı.

İstanbul Boğaziçi Eğitim ve Kültür Vakfı, başkanı ve yönetim kurulu üyelik görevi halan sürdüren Uğur Akkuş, iyi derecede İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça bilmektedir.

2019 yılında Ebru Şallı ile ikinci evliliğini yapan Uğur Akkuş’un ilk evliliğinden 2 çocuğu var. Uğur Akkuş'un Gonca Akkuş ile evliliği 10 yıl sürdü.

UĞUR AKKUŞ NEDEN GÖZALTINA ALINDI?

Ebru Şallı ve Kuveytli iş insanlarını 30 milyon dolar dolandırdığı iddiasıyla gündeme gelen eşi Uğur Akkuş bugün gözaltına alındı.

Akkuş ve eşi Ebru Şallı bugün tatil dönüşü İstanbul Havalimanı’na indi. Uğur Akkuş ve Ebru Şallı havalimanı çıkışında polis tarafından gözaltına alındı.

Akkuş ve Şallı, Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği’ne götürüldü.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon