CHP'li vekil yandaş yazarı fena sıkıştırdı! 'Böyle karşılıklı şey olmasın'

Abone Ol google-news

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge'ye katılan yandaş Star Gazetesi yazarı Halime Kökçe ile CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşcıer arasındaki tartışma dün akşam yayınlanan programa damga vurdu.

12 Kasım 2019 Salı, 11:46

Yerli üretimin konuşulduğu programda Halime Kökçe ile CHP'li Taşcıer arasında tartışma çıktı. Taşçıer, AKP iktidarının yerli üretimdeki faaliyetleri  ve tank palet fabrikasının özelleştirmesi konusunda sert sözlerle eleştirdi. Kökçe ise yanıt olarak terör konusunda CHP'nin yerli ve milli olmadığını iddia ederek tank palet fabrikası konusunda milliyetçilik pompaladığını ileri sürdü. 

CHP'Lİ TAŞCIER YANIT VERİNCE YANDAŞ YAZAR: BÖYLE KARŞILIKLI ŞEY OLMASIN...

Kökçe'nin iddiasına CHP'li Taşçıer sert yanıt verdi.  Taşçıer, yanıt olarak "İktidarın dış politikada hangi eğilimi yerli ve milli? Tamamen dışa bağımlı, Amerika'nın güdümünde hakaret içeren mektupları çöpe atmalar çöpten geri almalar..." demesinin ardından Kökçe "Böyle karşılıklı şey olmasın..." diyerek geçiştirmeye çalıştı. Taşçıer'in ABD Başkanı Trump'ın yazdığı mektup üzerinden Kökçe'ye yanıt verdiği konuşmasının devamında "Bu mudur yerli ve milli olmak? Yerli ve milli olmak bu ülkenin onurunu korumaktır öncelikle!" dedi.