Beren Saat'ten '8 Mart' paylaşımı: 'Aydınlık Türkiye için hâlâ umudum var'

Ünlü oyuncu Beren Saat, sosyal medyadan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü için anlamlı bir paylaşımda bulundu. Nusaybin'de çekilmiş eski bir fotoğrafını paylaşan Saat, "Aydınlık Türkiye için hâlâ umudum var" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma: 08.03.2023 - 17:02
Beren Saat'ten '8 Mart' paylaşımı: 'Aydınlık Türkiye için hâlâ umudum var'
Abone Ol google-news

Birleşmiş Milletler tarafından ilan edilen ve temelinde kadınların hak ve özgürlüklerinin güvence altına alınması bulunan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde; ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından art arda mesajlar paylaştı.

Bu isimlerden biri de ünlü oyuncu Beren Saat oldu.

Oyunculuğa ilk başladığı zamanlarda Nusaybin'de çekilmiş bir fotoğrafını Instagram'dan paylaşan Saat, aydınlık bir Türkiye için umudunun olduğunu söyledi. 

"HAYALLERİM, UMUTLARIM VE ÖZGÜRLÜĞÜM VAR..."

Ünlü oyuncu şu ifadeleri kullandı:

"20 yaşındayım, 'Nasıl iyi oyuncu olurum' diye çok çalışıp, geleceğimle ilgili hayaller kuruyorum. İstanbul'a taşınıp, set için Nusaybin'e gitmişim. Yoruluyorum ama korkmuyorum. Hayallerim, umutlarım ve özgürlüğüm var. Önümde sonsuz seçenek var. Kız çocukları ve her yaştan kadının benim gibi hissedebileceği, fırsatlar bulabileceği, aydınlık Türkiye için benim hâlâ umudum var. 8 Mart Kadınlar Günümüz kutlu olsun."


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon