Hızla zenginleşmesiyle dikkat çekmişti: 'Şulemsi', Feyza Altun'un iddialarına gizli hesabından yanıt verdi

Sosyal medyada 'Şulemsi' olarak tanınan Şule Kayatürk, Feyza Altun'un 'hızlı zenginleşme' iddialarına gizli hesabından yanıt verdi.

Yayınlanma: 08.11.2023 - 11:37
Hızla zenginleşmesiyle dikkat çekmişti: 'Şulemsi', Feyza Altun'un iddialarına gizli hesabından yanıt verdi
Abone Ol google-news

Dilan Polat, Engin Polat, aileleri ve beraberlerindeki isimlerin dahil olduğu 12 kişinin tutuklanması sosyal medya fenomenlerini bir kez daha tedirgin etti.

Tüm fenomenler takipçileri tarafından göz hapsine alınırken, Avukat Feyza Altun da 'Şulemsi' ismiyle tanınan fenomen Şule Kayatürk'ü radarına aldı.

Güzellik merkezinde çalışan arkadaşlarına alkolü bırakıp tövbe etmeleri karşılığında altın dağıtan ve bunu kayda alan Kayatürk, pek çok kişi tarafından tepki çekmiş ve bu video ile gündeme gelmişti.

'AÇIĞIM VARSA DEVLETİME KURBAN OLSUN'

Feyza Altun bir yandan Özlem Öz ve Tayyar Öz çiftini araştırırken gündeme gelen 'Şulemsi', Özgür Demirtaş'ın da radarına takılmış ve mal varlığına ilişkin dikkat çeken bir paylaşım gelmişti.

İddialar üzerine Şule Kayatürk, gizlediği hesabından yaptığı paylaşımda 'Ben her şeyimle dikkat ediyorum ticaretime. Olur da bir açığım varsa bilmeden, devletime kurban olsun.' dedi.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler