Kanserle mücadele eden Tanyeli’den mesaj: Çok az kaldı

Bir süredir pankreas kanseri tedavisi gören Tanyeli, 52 kiloya düştüğü için damar yoluyla beslenmeye başladığını duyurdu. Artık toparlanma sürecine girdiğini de belirten Tanyeli, "Çok az kaldı, Allah’ın izni ile selametimiz çok yakın" dedi.

Yayınlanma: 16.11.2023 - 22:12
Kanserle mücadele eden Tanyeli’den mesaj: Çok az kaldı
Abone Ol google-news

Tanyeli bir süredir pankreas kanseriyle mücadele ediyor. Geçen günlerde tedavi için Küba’ya gidip gelen ve şu an İstanbul’da özel bir hastanede yatan 52 yaşındaki dansçı, hızla kilo verdiği için damardan beslenmeye başladı.

'HAFTA SONU VİDEO ÇEKECEĞİM'

Sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgi veren Tanyeli, “Mesajlarınızı kendimde oldukça okuyorum, hepinize çok teşekkür ederim. Geri dönemediğim için özür dilerim. Hafta sonu video çekebilecek gücü toplayayım, çekeceğim. Şu anda hastanede yatıyorum ve damardan besleniyorum çünkü 52 kiloya düşmüşüm. Başından beri tüm hocalarım, tüm doktorlarım ve sağlık ekibi çok iyi bakıyorlar bana, artık toparlanma sürecine girdik. Çok az kaldı, Allah’ın izni ile selametimiz çok yakın. Sizleri seviyorum, Allah’a emanet olun” ifadelerini kullandı.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler