Kayahan'ın hayatı film oluyor: Ünlü sanatçıyı kim canlandıracak?

Efsane sanatçı Kayahan'ın hayatını anlatan film için hazırlıklar sürüyor. Sanatçının kızı Beste Açar film hakkında konuştu.

Yayınlanma: 21.01.2024 - 10:45
Kayahan'ın hayatı film oluyor: Ünlü sanatçıyı kim canlandıracak?
Abone Ol google-news

Kayahan'ın hayatını anlatan bie film çekileceği duyurulmuştu, sanatçının kızı Beste Açar film hakkındaki, görüşlerini paylaştı.

Aramızda Kalmasın'a konuşan Açar, filmde yer almasını düşündüğü isimleri açıkladı.

Açar, "Filmin hikâyesi ortaya çıktı şimdi de yapımcılarla görüşüyoruz. Büyük ihtimalle mayıs ayında çekimlere başlayacağız. 1969 ile 1990 yılları arasındaki babamı anlatacağız. Nasıl Kayahan oldu ve hangi yollardan geçtiğini kimse bilmiyor" dedi.

Eda Ece'yi çok beğendiğini dile getiren Beste Açar "Onun kişiliğini çok seviyorum. Duruşunu, doğallığını çok seviyorum. Oyunculuğuna bayılıyorum. Eğer olursa ona bir teklif gidecek bizim tarafımızdan. Kabul ederse beni oynamasını çok isterim" ifadelerini kullandı.

KAYAHAN'I KİM CANLANDIRACAK?

Açar, "Babam için daha ‘tamam’ dediğimiz biri yok ama Yiğit Kirazcı diye düşünmüştük aslında. Çenesinde gamze olması, saçlarının kıvırcık ve zayıf olmasıyla babamın gençlik hallerini andırıyor. Taner Ölmez de olabilir. İpek Açar Kömürcü de projeden haberdar" dedi.

Sanatçı Kayahan 3 Nisan 2015'te hayatını kaybetti.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler