Kızılcık Şerbeti'nin o sahnesi gündem oldu... Kızılcık Şerbeti'nin son bölümünde yaşananlar

Show Tv'nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde nefeslerin tutulduğu bir bölüm daha geride kaldı. İbrahim ve Mihri'nin herkesi korkuttuğu bölümde neler oldu?

Yayınlanma: 21.10.2023 - 00:14
Kızılcık Şerbeti'nin o sahnesi gündem oldu... Kızılcık Şerbeti'nin son bölümünde yaşananlar
Abone Ol google-news

Kızılcık Şerbeti yayımlanmaya başladığı günden beri 7'den 70'e herkesi televizyon başına kilitliyor. Show Tv'nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbetin'de bir bölüm daha geride kaldı. Nefeslerin tutulduğu bölümde neler olduğu merak ediliyor. İşte ayrıntılar...

MİHRİ VE İBRAHİM'E NE OLDU?

İbrahim ile evlenmek isteyen Mihri yaşananlarla yıkıldı. Mihri'nin babası İbrahim'in gerçekte nasıl biri olduğunu öğrenince kızının İbrahim ile evlenmesine izin vermedi. Bunun üzerine Mihri, İbrahim ile kaçmaya karar verdi.

MİHRİ VE İBRAHİM'İ KİM BULDU?

Mihri ve İbrahim'in gittiğini öğrenen herkes onları bulmak için seferber oldu. Fakat onları bulan isim İbrahim'in eski eşi Nursema oldu.

DOĞA VE FATİH BARIŞTI MI?

Kısa süre önce boşanan Doğa ve Fatih'in arasında buzlar erimeye başladı. Hamile eşi Doğa'yı aldatan Fatih ve Doğa çocuğunun velayetini almak için artık birlikte yaşamaya karar verdi.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Kızılcık Şerbeti 35. Bölümünde; Ertuğrul’un davetine katılan Ünal ailesinin İbrahim’le karşılaşması herkes için kötü bir sürpriz olurken, Ertuğrul ne yapacağını şaşırmış bir haldedir. Önce Abdullah Bey ve Ömer’den olayı dinleyecek, daha sonra Nursema ile konuşup kesin olarak ikna olsa da kızına söz geçirmesi hiç de kolay olmayacaktır.

Büyük bir karar alarak Kıvılcım’ın evine taşınan Ömer ve Kıvılcım’ın ilişkisi sorunsuz yürümektedir. Ömer dışında kimse bilmese de hayatlarının kabusu olacak olan Ömer’in hastalığı hızla ilerlemektedir.

Kıvılcım’ın Rüzgar’ın kanalında programa başlayacak olması, Alev ve Rüzgar’ı biraz daha birbirlerine yaklaştıracaktır.

Doğa halen Fatih’i affedememiştir, evdeki herkes ile sorunu sürüyordur.

Babasını dinlemeyip İbrahim ile görüşmeye devam eden Mihri’yi bu yanlıştan döndürmek Nursema için ölüm kalım meselesine döndüğünden bu uğurda her türlü riski göze alacaktır.

GELECEK BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Nursema'nın Mihri ve İbrahim'i bulmasının ardından kimlerin geldiği merak ediliyordu. Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla Mihri'nin babası da Mihri ve İbrahim'i bulmak için gelmiş. 


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler