Kızılcık Şerbeti'nde 'tükendim' tartışması... Müjde Uzman'ı tiye alan makyöz işten çıkarıldı

Fenomen dizi Kızılcık Şerbeti'nin makyözü, Müjde Uzman'ın 'tükendim' dediği videoyu tiye aldı. Gelen tepkilerin ardından Uzman bir sorun olmadığını söyledi ancak dizinin yapımcısı Faruk Turgut "Set makyözümüzün yaptığı paylaşım hoş olmamıştır. Gereği yapılacaktır" dedi. Gold Film ise yaptığı açıklamada makyözün işten çıkarıldığını duyurdu.

Yayınlanma: 24.05.2024 - 16:19
Kızılcık Şerbeti'nde 'tükendim' tartışması... Müjde Uzman'ı tiye alan makyöz işten çıkarıldı
Abone Ol google-news

Geçen günlerde yaptığı paylaşımda psikolojik olarak zorlandığını söyleyen Müjde Uzman'ın tükenmişlik sendromuna yakalandığı ileri sürüldü.

Kızılcık Şerbeti'nin makyözü Esra Okumuş Şahin de Uzman'ın videosunu tiye aldı. Kısa sürede sosyal medyada gündem olan videonun ardından yapımcı devreye girdi.

MÜJDE UZMAN: ESRA DALGA GEÇMEDİ, BİRBİRİMİZİ KIRMAYALIM

Kızılcık Şerbeti'nin makyözü, karavanda çektiği videoda "Tükenmişlik sendromuna yakalandım. Hem de çok yakalandım. Beni sizler tükettiniz. Allah düşmanımın başına bile vermesin" diyerek tiye aldı. 

Görüntü kısa sürede gündem olunca Müjde Uzman da bir paylaşım yaparak "Esra'cığımın dalga geçmek gibi bir durumu yok, kelimeler, hisler, yalnızca bana ait değiller. Günlerdir böyle hissettiğini benimle paylaşan yüzlerce kişinin mesajını okuyorum. Esra da hissedebilir. Paylaşabilir. Lütfen sakin olalım, sorun yok, iyilik güzellik, empati vs derken birbirimizi kırmayalım boşuna" dedi.

FARUK TURGUT: PAYLAŞIM HOŞ DEĞİL

Başarılı oyuncu ne kadar sorun olmadığını belirtse de dizinin yapımcısı Faruk Turgut gelen tepkileri sessiz kalmadı.

Yayınlanan videodan rahatsız olan Turgut X hesabından yaptığı paylaşımda "Oyuncumuz Müjde Uzman'ın paylaşımı sonrası set makyözümüzün yaptığı paylaşım hoş olmamıştır. Gereği yapılacaktır" ifadelerini kullandı. Makyöz Esra Okumuş Şahin'in işine son verileceği öğrenildi.

İŞTEN ÇIKARILDI

Gold Film ise sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada makyöz Esra Okumuz Şahin ile iş akdini sonlandırdıklarını duyurdu.

Yapılan açıklamada "Geçtiğimiz günlerde oyuncumuz Müjde Uzman'ın yaşadıkları üzerine yaptığı paylaşımın ardından Kızılcık Şerbeti ekibinde görev alan Esra Okumuş sosyal medya hesabından mizah adı altında video paylaşmıştır. Gold Film olarak iş ahlakı ve etik değerlerimize ters düşen bu paylaşımı nedeniyle Esra Okumuş'un iş akdi tarafımızca feshedilmiştir... Kamuoyuna saygıyla duyurulur" ifade yer verildi.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler