Konuşanlar'ın sunucusu Hasan Can Kaya kim, kaç yaşında, nereli? Hasan Can Kaya ve Cem Yılmaz arasında ne oldu?

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya'nın neden ameliyat olduğu ve son sağlık durumu yurttaşlar tarafından merak ediliyor. Peki, Hasan Can Kaya kim, kaç yaşında, nereli? Hasan Can Kaya neden ameliyat oldu?

Yayınlanma: 20.04.2024 - 19:52
Konuşanlar'ın sunucusu Hasan Can Kaya kim, kaç yaşında, nereli? Hasan Can Kaya ve Cem Yılmaz arasında ne oldu?
Abone Ol google-news

Hasan Can Kaya'nın sağlık durumu yurttaşlar atarfından merak ediliyor. Komedyen Hasan Can Kaya'nın hastalığının ne olduğu ve son sağlık durumu araştırılıyor. Peki, Hasan Can Kaya kim, kaç yaşında. nereli? Hasan Can Kaya neden ameliyat oldu? İşte ayrıntılar...

HASAN CAN KAYA KİM?

Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989'da İstanbul'da doğdu. Kariyerine 1 Erkek 1 Kadın dizisinde senaristlik yaparak başlamıştır. Daha sonra senarist grubundaki arkadaşlarının teşvikiyle stand-up yapmaya karar verdi ve düzenli olarak stand-up komedi yapmaya başladı. Ocak 2020'de ilk kişisel projesi olan Konuşanlar Talk Show'un çekimlerine başladı.

Konuşanlar adlı programı Aralık 2020'de Exxen adlı platforma taşındı ve YouTube'a yüklenen bölümler yayından kaldırıldı. Ancak YouTube'a yüklenen bölümlerin kaldırılmasının ardından programın takipçi sayısında düşüş meydana geldi.

HASAN CAN KAYA HANGİ FİLMLERDE OYNADI?

Çok Güzel Hareketler Bunlar

Çok Aşk - Sinema filmi

Konuşanlar - Talk-show

Hasan Can Kaya - Stand Up Party

Bir Yeraltı Sit-Com'u

HASAN CAN KAYA VE CEM YILMAZ ARASINDA NE YAŞANDI?

Cem Yılmaz, gösterilerinden birinde seyircilerin Gebze'den geldiklerini söylemesi üzerine "Hasan Can Kaya'nın gösterileri ertelendi." yanıtını vermiş ve sonrasında ise Hasan Can Kaya'nın konuşma şeklini tiye almıştı.

Cem Yılmaz'ın ifadelerine yanıt veren komedyen Hasan Can Kaya ise "Küçük bir sakatlık geçirdim, oyuna benim yerime veteran komedyenler liginden Cem Yılmaz girmiş. İzledim ama olmamış" yanıtını verdi.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler