Esra Dermancıoğlu'ndan Aşk Taktikleri filmine sert eleştiri: "Ne aşk taktiği, hangi taktikler?"

'Fatmagül’ün Suçu Ne?' dizisiyle yıldızı parlayan başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu, başrollerini Demet Özdemir ile Şükrü Özyıldız’ın paylaştığı Netflix’in ‘Aşk Taktikleri’ filmini öyle bir eleştirdi ki sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Yayınlanma: 29.08.2023 - 13:58
Esra Dermancıoğlu'ndan Aşk Taktikleri filmine sert eleştiri:
Abone Ol google-news

Deniz Can Aktaş ve Miray Daner’in başrollerini paylaştığı yeni dizi ‘Hudutsuz Sevda’ ile ekranlara dönmeye hazırlanan başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu sosyal medyadaki paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor.

Ünlü oyuncu, dün gece izlediği bir filmin ardından sosyal medya hesabından 7 dakikalık bir video yayımladı. Ülkemizde sadece 20 ile 27 yaş aralığındaki gençlerin hikâyelerine yer verildiğini dile getiren oyuncu, dizi ve film sektörünün kendisi gibi 40 yaş ve üstü insanları yok saydığını söyleyerek adeta ateş püskürdü.

"NE AŞK TAKTİĞİ, HANGİ TAKTİK?"

Oyuncu, konuşmasının devamında ise Netflix’in çok konuşulan film serisi 'Aşk Taktikleri'ni sert sözlerle eleştirdi.

Dermancıoğlu, Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız'ın başrolünde yer aldığı film hakkında şunları söyledi:

"Aşk Taktikleri diye işler yapılıyor. Ne aşk taktiği, hangi taktik? Eski onlar, bitti gitti. Amerika’da onu 200 yıl evvel yaptılar. Amerika o filmi 2. Dünya Savaşı’nda yaptı. Öyle bir şey yok, kimsenin taktik maktik yaptığı yok. Yapımcılar Türkiye’de 50 yaş üzeri bir hikâye konulduğu zaman izlenmeyeceğini zannediyorlar ama babalar gibi seyredilir."

'HERKES ZOMBİ, HERKES MEZAR ALTINDA'

Film sektöründe sadece gençlere yer verilmesine oldukça sinirlenen Dermancıoğlu, "Biz 40 ve 50’lerinde olanlar aşk yaşıyoruz, hâlâ aktif konuşuyoruz. Beynimiz çalışıyor, Alzheimer olmuyorsun 40’tan sonra… Biz durmadan 20 ve 27 yaş arasının defilesini seyrediyoruz. İnsan bir sorguluyor. Orta yaş diye bir şey var… Bunların hayatı var, sanki 27’den sonra ülkede herkes zombi, herkes mezar altında… Kimse hiçbir şey yaşamıyor. Bir tek 20 ile 27 yemek yiyor, aşk yaşıyor. Delireceğim, böyle bir şey olamaz…" dedi.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler