Survivor Avatar Atakan kimdir? Çağan Atakan Arslan kaç yaşında, nereli?

Survivor 2024 All Star heyecanı devam ediyor. Kırmızı takımda Turabi Çamkıran'ın yarışmaya veda etmesinin ardından Acun Ilıcalı adaya katılacak isimlerden birini daha açıkladı. Ilıcalı'nın açıklamasına göre, Avatar Atakan yeni isim oldu. Peki, Survivor Avatar Atakan kimdir? Çağan Atakan Arslan kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma: 08.02.2024 - 10:52
Survivor Avatar Atakan kimdir? Çağan Atakan Arslan kaç yaşında, nereli?
Abone Ol google-news

Survivor All Star 2024 yarışmasında Kırmızı takıma yeni katılan isim Avatar Atakan olarak açıklandı. Peki, Survivor Avatar Atakan kimdir? Çağan Atakan Arslan kaç yaşında, nereli?

AVATAR ATAKAN KİMDİR?

27 Ağustos 1989 yılında Sivas'ta dünyaya gelen Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, spor hayatına basketbol ile başlamıştır. 16 yaşında vücut geliştirmeye başlayan Atakan Arslan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmış ve o günden bu yana birçok başarıya imza atmıştır. Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'na parkur rekoru kırıp okul birincisi olarak girmiştir. Eğitimine halen devam etmektedir. Atakan Arslan, 2008 yılından itibaren kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında ülkesini uluslararası arenada temsil etmekte, aynı zamanda da profesyonel müsabakalara çıkmaktadır.

AVATAR ATAKAN EVLİ Mİ?

Survivor 2016'nın şampiyonu boksör Çağan Atakan Arslan, 2017 senesinde Serap Korkmaz ile evlenmiştir. 2018 senesinin Haziran ayında ise Leon Aslan Arslan isimli çocuğu dünyaya gelmiştir.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler