Survivor şampiyonu Turabi Çamkıran hastanelik oldu: Herkesten helallik istedi

Peş peşe katıldığı Survivor'da şampiyon olduktan sonra yurtdışında yaşamaya başlayan Turabi Çamkıran, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bir süre önce hastaneye kaldırıldığını ve tedavi gördüğünü söyledi. Çamkıran, "Azrail'le oynaşmayın. 2024 bitmeden de evlenip, çoluk çocuğa karışıp, ailemle mütevazi bir hayat yaşayacağım. Hayat kısaymış. Her kimin kalbini kırdıysam kusuruma bakmasın" dedi.

Yayınlanma: 18.08.2023 - 09:27
Survivor şampiyonu Turabi Çamkıran hastanelik oldu: Herkesten helallik istedi
Abone Ol google-news

İki kez Survivor'da şampiyon olduktan sonra yurtdışında katıldığı yarışmada da birincilik elde eden Turabi Çamkıran, uzun süredir yurtdışında yaşıyor. Zaman zaman sosyal medya hesabından müstehcen fotoğraflarını yayımlamasıyla tepki çeken Çamkıran, bir süredir hastanede tedavi gördüğünü belirterek helallik istedi.

"AZRAİL AZ KALSIN BENİ ALIYORDU"

1,8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından hastanede çekilen fotoğrafları yayınlayan Turabi Çamkıran, bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğini söyledi.

Görüntüleriyle sevenlerini korkutan Çamkıran, şu ifadeleri kullandı: 

"Azrail'e mesaj attım; 'Gel beni al!' diye. O da mesaj atmış; 'Gülüşün dert olmuş seni çekemeyenlere. Onlara inat yaşa!' diye. Şaka şaka. Ciddiye almış mesajımı. Az kalsın beni alıyordu şereflinin zıttı. Siz siz olun Azrail'le oynaşmayın. Bir kazaydı, geçecek. Daha güçlü bir şekilde geri döneceğim inşallah. Şimdilik hoşça kalın."

"ARTIK TÖVBE, EVLENİP ÇOLUK ÇOCUĞA KARIŞACAĞIM"

"Hep açık seçik paylaşımlar yapıp, çılgın bir hayat yaşadığım için geldi bunlar başıma. Artık tövbe. Ölmez sağ kalırsam hayatımın kadını bulup, hemen nikahı basacağım. 2024 bitmeden de evlenip, çoluk çocuğa karışıp, ailemle mütevazi bir hayat yaşayacağım. Ve ne kadar erteleyip yapmadığım şey varsa ayağa kalkar kalkmaz onları yapacağım. Duam belli, duyan belli. Hayat kısaymış. Her kimin kalbini kırdıysam kusuruma bakmasın. Cahilliğimden yapmışımdır."


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler