Halk TV çalışanı Uğur Yanıkel kimdir? Uğur Yanıkel'in ölüm nedeni ne, neden hayatını kaybetti?

Halk TV YouTube Koordinatörü Uğur Yanıkel, dün akşam hayatını kaybetti. Yanıkel'in yaşamı ve ölüm nedeni merak edildi. Peki, Uğur Yanıkel kimdir? Uğur Yanıkel'in ölüm nedeni ne, neden hayatını kaybetti?

Yayınlanma: 24.12.2022 - 16:58
Halk TV çalışanı Uğur Yanıkel kimdir? Uğur Yanıkel'in ölüm nedeni ne, neden hayatını kaybetti?
Abone Ol google-news

Halk TV çalışanlarından 27 yaşındaki Uğur Yanıkel hayatını kaybetti. Acı haberin ardından Yanıkel'in kariyeri ve ölüm nedeni araştırılmaya başlandı. İşte ayrıntılar...

UĞUR YANIKEL KİMDİR? UĞUR YANIKEL NEDEN HAYATINI KAYBETTİ?

Uğur Yanıkel, 2014'te İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Kariyerine grafik tasarımcı olarak başlayan Yanıkel, son yıllarda Halk TV'de Youtube koordinatörü olarak çalışıyordu.

UĞUR YANIKEL'İN ÖLÜM NEDENİ NE, NEDEN HAYATINI KAYBETTİ?

Halk TV YouTube Koordinatörü Uğur Yanıkel, Beşiktaş’ta bir sokakta baygın halde bulundu. Taksim İlk Yardım Hastanesi'ne kaldırılan Yanıkel tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polisin incelediği MOBESE görüntülerinde Yanıkel’in koşarak geçtiği parkın 3 metrelik duvarından atladığının görülmesi üzerine, Uğur Yanıkel için şüpheli ölüm incelemesi başlatıldı.

Halk TV, kanalın Youtube Koordinatöri Uğur Yanıkel'in ölüm nedeninin belli olduğunu duyurdu.

Haberde otopsi işlemlerini yapan Adli Tıp Kurumu’ndan alınan bilgiye göre Yanıkel'in “travmatik bir ölüm” sonucu yaşamını yitirdiği aktarıldı. İlk belirlemelere göre düşmeye bağlı bel omuru kırılan Yanıkel'in aort damarının yırtıldığı rapora yansıdı.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler