Yunus Emre kim, kaç yaşında, nereli? Yunus Emre All Star'dan diskalifiye mi olacak?

Survivor All Star 2024 yarışmacılarından Yunus Emre'nin yaşamı yurttaşlar tarafından merak ediliyor. Kırmızı takımda yarışan yarışmacılardan biri olan Yunus Emre'nin son bölümdeki davranışları dolayısıyla diskalifiye edilip edilmeyeceği araştırılıyor. Peki, Yunus Emre kim, kaç yaşında, nereli? Yunus Emre All Star'dan diskalifiye mi olacak?

Yayınlanma: 05.02.2024 - 18:09
Yunus Emre kim, kaç yaşında, nereli? Yunus Emre All Star'dan diskalifiye mi olacak?
Abone Ol google-news

Survivor All Star 2024 kırmızı takım yarışmacılarından Yunus Emre'nin son günlerde yarışma sırasındaki davranışları dikkat çekiyor. Yarışmanın sevilen isimlerinden Yunus Emre'nin bugün yayımlanacak olan bölümde de karşı takım yarışmacıları ile gerginlik yaşayacağı yeni bölüm fragmanı sayesinde gözler önüne serildi. Peki, Yunus Emre kim, kaç yaşında, nereli? Yunus Emre All Star'dan diskalifiye mi olacak? İşte ayrıntılar...

SURVIVOR YUNUS EMRE KİM?

Yunus Emre Özden 1993 tarihinde İstanbul'da doğdu. 1.85 boyunda ve 82 kilogram ağırlığında olan Yunus Emre, ulaştırma lojistik alanında eğitim almaktadır. Yunus Emre, 2022 yılında Survivor 2022: All Star yarışmasında gönüllüler takımında yer aldı.

SURVIVOR YUNUS EMRE DİSKALİFİYE Mİ OLACAK?

5 Şubat akşamında ekrana gelecek olan Survivor'ın yeni bölüm fragmanında Yunus Emre'nin konuşmaları herkesi şaşırttı. Mustafa Kemal ile konseyde tartışan Yunus Emre'nin diskalifiye edilip edilmeyeceği merak ediliyordu. Önceki gün de Poyraz ile tartışan yarışmacı Acun Ilıcalı tarafından sert bir şekilde uyarıldı fakat diskalifiye edilmedi.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler