A+ A-

Volkan Demirel: "Türkiye'nin en iyi takımıyız"

Fenerbahçe'nin başarılı file bekçisi Volkan Demirel, Beşiktaş derbisi sonrası "Her zaman söylüyorum, bu takım ligin en iyi takımı" dedi.
Yayınlanma tarihi: 29 Şubat 2016 Pazartesi, 22:32

[Haber görseli]

Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı 2-0 yendiği karşılaşmanın ardından sarı-lacivertli takımın file bekçisi Volkan Demirel açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'nin Türkiye'nin en iyi takımı olduğunu ifade eden Demirel, "Çok önemli bir maçtı, kazanmak için en iyi yolu bulduk ve üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirdik. Çok iyi mücadele ettik, Beşiktaş bu ligin en iyi takımlarından biri ancak bugün karşımızda bir şey yapamadı. Her zaman söylüyorum, bu takım ligin en iyi takımı. Yeni transferlerimiz vardı ve takım olmak biraz zaman alıyor." dedi.

Fenerbahçe için şampiyonluk yarışının yeni başladığını vurgulayan Demirel, "Bizim için yarış daha yeni başlıyor, taraftarımızla beraber son ana kadar süreceğiz. Volkan Demirel'in üstüne yük verdikçe Volkan Demirel bu yükü taşır. Bunu her zaman söylüyorum, her zorluğun altından kalkabilecek durumdayım. Bugün de bunu gösterdim" şeklinde konuştu.

Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Volkan Demirel