Fenerbahçe'nin yıldızı gidiyor

Danimarkalı yıldız Kjaer ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Eşi mutsuz olduğu için Kjaer’in ayrılma kararı aldığı ve menacerine İtalya ya da Fransa’dan kendisine kulüp bulmasını istediği öne sürüldü.
Yayınlanma tarihi: 28 Şubat 2017 Salı, 10:11

[Haber görseli]Danimarkalı yıldız Kjaer ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Eşi mutsuz olduğu için Kjaer’in ayrılma kararı aldığı öne sürüldü.

Fenerbahçe’ye geçtiğimiz sezon Lille’den rekor bir bonservis bedeliyle, 7 milyon 650 bin Euro’ya transfer edilen Simon Kjaer, kısa sürede takımın en önemli oyuncularından biri oldu. Tribünlerin de sevgilisi haline gelen Danimarkalı yıldız, performansıyla göz doldurdu. Ancak başarılı stoperle ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı.

Kjaer’in karısı Elina Gollart’ın Türkiye’de mutsuz olduğu ve eşini ayrılık için ikna ettiği belirtildi. Yıldız futbolcunun da son dönemde takımın durumu nedeniyle moralsiz olduğu, eşinin ısrarları sonrası ise menaceriyle görüşerek kendisine yeni bir kulüp bulmasını istediği öğrenildi. Simon Kjaer’in önceliğinin İtalyan ya da Fransız kulüpleri olduğu belirtildi. Kjaer daha önce İtalya’da Palermo ve Roma, Fransa’da ise Lille forması giymişti.

İngiliz devi Chelsea de Danimarkalı savunmacıyla ilgilenen kulüpler arasında.

Ancak Simon Kjaer’in daha önce yaşadığı bu iki ülkeden birine öncelik verdiği belirtildi.

17 Ekim’de ABD’li işadamı Frank McCourt’a satılan ve önümüzdeki yıllarda PSG’nin en büyük rakibi olması beklenen Fransız devi Marsilya’nın 27 yaşındaki stoperin durumunu yakından takip ettiği belirtildi.

A+ A-