Kapat
A+ A-

Fenerbahçe, Arsenal'den Ospina ile anlaştı

Kaleci arayışlarını sürdüren Fenerbahçe için ingiltere'den flaş bir iddia ortaya atıldı. İngiliz basınında yer alan haberlere göre; Fenerbahçe 7 milyon euro karşılığında Arsenal'den Ospina ile anlaşmaya vardı.
Yayınlanma tarihi: 20 Nisan 2017 Perşembe, 13:36

[Haber görseli]


Uzun süredir Fenerbahçe'nin gündeminde olan Ospina'nın yeni sezonda Sarı-Lacivertli formayı giyeceği iddia edildi. Daily Express Gazetesi, Sarı- Lacivertli yöneticilerin 7 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Arsenal ile anlaştığını yazdı.

Fenerbahçe'nin Kolombiyalı kaleci ile uzun süredir görüştüğünü belirten gazete, Ospina'nın yeni sezonda Fenerbahçe'nin kalesini koruyacağını belirtti. Fenerbahçe Yönetimi'ne yakın kaynaklar ise Ospina transferi için Sarı- Lacivertliler'in çalışmaların halen devam ettiğini vurguladılar. Fenerbahçe'nin Ospina ile büyük ölçüde anlaştığı belirtilirken gözler Volkan Demirel'e çevrildi. Ospina geldiği takdirde Volkan'ın ne yapacağı merak ediliyor. Yıllardır her transfer döneminde Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin gündemine gelen kaleci Ospina ile Trabzonspor'un da ilgilendiği ortaya çıktı. Ancak İngiliz basınına göre Fener Kolombiyalı kaleci ile her konuda anlaştı.

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Volkan Demirel