İstanbul'da beklenen yağmur başladı

İstanbul’da dün Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından uyarısı yapılan yağmur başladı. Yağışın etkili olmasıyla yollarda trafik oluşurken bazı vatandaşlar yağmurda ıslanmamak için duraklara sığındı.
Yayınlanma tarihi: 22 Ağustos 2017 Salı, 12:32İstanbul’da dün Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden şiddetli yağış ve dolu uyarısı yapılmıştı. Öğlen saatlerinde beklenen yağış etkisini göstermeye başladı. Beylikdüzü'nde etkili olan yağış, vatandaşlara zor anlar yaşattı. Yollarda trafik oluşurken vatandaşlar da yağmurdan korunmak için duraklara sığındı.

MEYDANA YILDIRIM DÜŞTÜ

Yağmur için yapılan uyarılara rağmen Florya Menekşe Sahili’nde denize giren vatandaşlar yağmurun aniden başlamasıyla zor anlar yaşadı. Eşyalarını toplayarak bastıran yağmurdan kaçan vatandaşlar bir çocuk parkına sığınarak burada kıyafetlerini giymeye çalıştı. Vatandaşların bu durumu ilginç görüntülere yol açtı. Öte yandan yağmur nedeniyle zaman zaman gök gürültüsü ve yıldırım çarpmaları da meydana geldi. Meydana gelen yıldırım düşmesi kameralara yansıdı.

A+ A-