Bu burç kadınlarının aşka pek de önem verdikleri söylenemez! İşte aşkı umursamayan 4 kadın burcu...

Bazı burçlar için kesinlikle aşk için yaratıldıklarını dile getirebilirken, bazıları için ise aşksız da yaşayabilirler demek mümkündür. Peki hangi burç kadınları aşkı geri plana atar? İşte aşkı umursamayan 4 kadın burcu...

Yayınlanma: 26.01.2024 - 13:49
Bu burç kadınlarının aşka pek de önem verdikleri söylenemez! İşte aşkı umursamayan 4 kadın burcu...
Abone Ol google-news

Bazı insanların neden gönül meselelerine ilgisiz göründüğünü düşünmüş olabilirsiniz. Bunun cevabı astrolojinin eşsiz dünyasında, yıldızlara yazılmış olabilir. Astrolojinin kozmik evreninde kimi burç aşk için yaratılmış olsa da, ilginç bir şekilde aşka pek önem vermeyen bazı burçlar da vardır. Göksel haritalarının ve doğalarının yapısından dolayı aşkı geri planda bırakmayı doğru bulan burçları açıklarken, bu durumun kozmik nedenlerini keşfedebilirsiniz.Peki hangi burç kadınları aşkı geri plana atar? İşte aşkı umursamayan 4 kadın burcu... 

1. BAĞIMSIZ VİZYONER: KOVA BURCU KADINLARI

Kova burcuysanız veya Kova burcu birini tanıyorsanız, onun bağımsız çizgisini fark etmiş olabilirsiniz. Bu bireyler, yenilikçi ve eksantrik kişilikleriyle tanınırlar; genellikle romantik karmaşalardan ziyade benzersiz vizyonlarını ön planda tutarlar. Aşk, onların entelektüel ve insani çabalarının arkasında ikinci planda kalabilir. Kova burcu, isyan ve yenilik gezegeni Uranüs tarafından yönetilir ve bu da onları genellikle geleneksel romantik ilişkiler yerine büyük fikirlerine odaklanmaya yönlendirir. Yani, aşka olduğu kadar hayallerine de kendini adamış bir partnerin peşindeyseniz Kova burcu tam size göre olabilir.

2. HIRS VE BAŞARININ BÜTÜNLÜĞÜ: OĞLAK BURCU KADINLARI

Oğlaklar hırsları ve kararlılıkları ile tanınırlar. Bu dünyevi bireylerin, zamanlarını aşkın karmaşıklıklarıyla uğraşarak harcamak yerine kurumsal merdivenleri tırmanma olasılıkları daha yüksektir. Pragmatik Oğlak burcu için kariyer hedefleri ve kişisel başarılar çoğu zaman romantik uğraşlardan önceliklidir. Disiplin ve sorumluluk gezegeni Satürn tarafından yönetilen Oğlaklar, ilişkilere pratik bir zihniyetle yaklaşma eğilimindedirler. Geleneksel anlamda sevgiye öncelik vermeyebilirler, ancak bağlandıklarında bu muhtemelen istikrarlı ve kalıcı bir bağlantı olacaktır.

3. ÖZGÜRLÜK ARAYAN KAŞİF: YAY BURCU KADINLARI

Yaylar burçların maceraperestleridir. Özgürlük ve keşfetmeye olan sevgileri çoğu zaman bağımsızlığa romantik bağlardan daha çok değer vermelerine yol açar. Kendiliğindenlik ve çeşitlilikten hoşlanan bu canlı bireyler için bağlılık bir kısıtlama gibi gelebilir. Genişleme ve büyüme gezegeni Jüpiter'in yönettiği Yay burcu, yeni deneyimler arama ve ufuklarını genişletme eğilimindedir. Bu macera sevgisi, onların romantik ilişkileri potansiyel sınırlamalar olarak görmelerine yol açabilir. Özgürlüğü ve kendiliğindenliği benimseyen bir partner arıyorsanız Yay burcu mükemmel bir eş olabilir.

4. ANALİTİK MÜKEMMELİYETÇİ: BAŞAK BURCU KADINLARI

Başaklar analitik zekaları ve detaylara verdikleri önemle tanınırlar. Arkadaşlığa değer verseler de, hayatın çeşitli yönlerinde mükemmellik arayışlarında aşk çoğu zaman arka planda kalır. Başaklar işlerine veya kişisel projelerine kapılabilir ve romantik çabalara çok az yer bırakabilir. İletişim ve zeka gezegeni Merkür, Başakları yönetir ve onların ilişkilere mantıksal yaklaşımlarını etkiler. Konu kalp meselelerine geldiğinde çekingen veya temkinli görünebilirler, ancak yüksek standartlarına uygun bir ortak bulduklarında sadakatleri ve bağlılıkları parlar.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler