Rusya'nın evsahipliğinde düzenlenen 2018 Dünya Kupası renkli görüntülere sahne olurken, grupların ikinci maçları nefes kesti.
1
Rusya'nın evsahipliğinde düzenlenen 2018 Dünya Kupası renkli görüntülere sahne olurken, grupların ikinci maçları nefes kesti.
Gruplarda oynanan maçlarda tam 8 tane son dakika golü yaşandı ve skor son anda değişti.
2
Gruplarda oynanan maçlarda tam 8 tane son dakika golü yaşandı ve skor son anda değişti.
Beklenmeyen sonuçların yaşandığı 2018 Dünya Kupası'nın ilk maçlarına nazaran, ikinci maçlarda dev takımlar hata yapmadı.
3
Beklenmeyen sonuçların yaşandığı 2018 Dünya Kupası'nın ilk maçlarına nazaran, ikinci maçlarda dev takımlar hata yapmadı.
Rusya 3-1 Mısır
Ev sahibi Rusya, Mısır'ı Fathy (KK), Cheryshev ve Dzyuba'nın golleriyle 3-1 yenerek 6 puana ulaştı ve gruptan çıktı. Mısır'ın golü, yıldız oyuncu Mohamed Salah'tan geldi.
4
Rusya 3-1 Mısır Ev sahibi Rusya, Mısır'ı Fathy (KK), Cheryshev ve Dzyuba'nın golleriyle 3-1 yenerek 6 puana ulaştı ve gruptan çıktı. Mısır'ın golü, yıldız oyuncu Mohamed Salah'tan geldi.

Uruguay, Luis Suarez'in 23. dakikada attığı golle Suudileri mağlup ederek bir üst tura yükseldi.
5
Uruguay, Luis Suarez'in 23. dakikada attığı golle Suudileri mağlup ederek bir üst tura yükseldi.
Portekiz 1-0 Fas
Portekiz, dünyanın en iyi iki oyuncusundan biri olarak gösterilen süper yıldızı Ronaldo'nun attığı golle Fas'ı devirerek bir üst tura yükselme yolunda büyük avantaj elde etti. Ronaldo attığı 4 golle, gol krallığı yarışında 2. sırada bulunuyor. Portekiz grubun kapanış maçında İran'la kozlarını paylaşacak.
6
Portekiz 1-0 Fas Portekiz, dünyanın en iyi iki oyuncusundan biri olarak gösterilen süper yıldızı Ronaldo'nun attığı golle Fas'ı devirerek bir üst tura yükselme yolunda büyük avantaj elde etti. Ronaldo attığı 4 golle, gol krallığı yarışında 2. sırada bulunuyor. Portekiz grubun kapanış maçında İran'la kozlarını paylaşacak.
İran 0-1 İspanya
2010 Dünya Kupası şampiyonu İspanya, İran'ı Diego Costa'nın golüyle 1-0 mağlup ederek çalkantılı başladığı turnuvada ilk galibiyetini aldı. 4 puana ulaşan İspanyollar son maçta Fas ile oynayacak.
7
İran 0-1 İspanya 2010 Dünya Kupası şampiyonu İspanya, İran'ı Diego Costa'nın golüyle 1-0 mağlup ederek çalkantılı başladığı turnuvada ilk galibiyetini aldı. 4 puana ulaşan İspanyollar son maçta Fas ile oynayacak.
Danimarka 1-1 Avustralya
Danimarka ile Avustralya, Eriksen ve Jedinak'ın (pen.) karşılıklı golleriyle 1-1 berabere kaldı.
8
Danimarka 1-1 Avustralya Danimarka ile Avustralya, Eriksen ve Jedinak'ın (pen.) karşılıklı golleriyle 1-1 berabere kaldı.
Fransa 1-0 Peru
Maviler, C Grubu ikinci maçında Peru'yu Mbappe'nin golüyle 1-0 yenerek bir üst tura yükseldi.
9
Fransa 1-0 Peru Maviler, C Grubu ikinci maçında Peru'yu Mbappe'nin golüyle 1-0 yenerek bir üst tura yükseldi.
Arjantin 0-3 Hırvatistan
Messi'nin önderliğinde Rusya'ya gelen Arjantin, bir hayal kırıklığına da Hırvatistan karşısındaki 3-0'lık yenilgiyle uğradı. Messi ve arkadaşlarının gruptan çıkabilmeleri için önce son maçta Nijerya'yı yenmeleri, ardından İzlanda'nın Hırvatistan karşısında puan kaybetmesi gerekiyor.
10
Arjantin 0-3 Hırvatistan Messi'nin önderliğinde Rusya'ya gelen Arjantin, bir hayal kırıklığına da Hırvatistan karşısındaki 3-0'lık yenilgiyle uğradı. Messi ve arkadaşlarının gruptan çıkabilmeleri için önce son maçta Nijerya'yı yenmeleri, ardından İzlanda'nın Hırvatistan karşısında puan kaybetmesi gerekiyor.
Nijerya 2-0 İzlanda
D Grubu'nda Nijerya, son zamanların formda takımlarından İzlanda'yı Ahmed Musa'nın golleriyle 2-0 mağlup ederek gruptan çıkma ümidini son maça (Arjantin) taşıdı.
11
Nijerya 2-0 İzlanda D Grubu'nda Nijerya, son zamanların formda takımlarından İzlanda'yı Ahmed Musa'nın golleriyle 2-0 mağlup ederek gruptan çıkma ümidini son maça (Arjantin) taşıdı.
Brezilya 2-0 Kosta Rika
Sambacılar, 90 dakikası 0-0 tamamlanan müsabakada Kosta Rika'yı Coutinho ve Neymar'ın uzatma dakikalarında bulduğu gollerle 2-0 devirerek üst tura çıkma yolunda büyük avantaj elde etti. Brezilya, gruptaki son maçını Sırbistan ile oynayacak.
12
Brezilya 2-0 Kosta Rika Sambacılar, 90 dakikası 0-0 tamamlanan müsabakada Kosta Rika'yı Coutinho ve Neymar'ın uzatma dakikalarında bulduğu gollerle 2-0 devirerek üst tura çıkma yolunda büyük avantaj elde etti. Brezilya, gruptaki son maçını Sırbistan ile oynayacak.
Sırbistan 1-2 İsviçre
İsviçre, Shaqiri'nin 90. dakikada kaydettiği golle Sırbistan'ı 2-1 mağlup ederek E Grubu'nda 4 puana ulaştı ve ikinci sıraya yükseldi.
13
Sırbistan 1-2 İsviçre İsviçre, Shaqiri'nin 90. dakikada kaydettiği golle Sırbistan'ı 2-1 mağlup ederek E Grubu'nda 4 puana ulaştı ve ikinci sıraya yükseldi.
Güney Kore 1-2 Meksika
Meksika, Güney Kore'yi Vela (pen.) ve Chicharito'nun golleriyle 2-1 mağlup ederek 6 puanla liderliğini sürdürdü. Meksika son maçta İsveç'le kozlarını paylaşacak.
14
Güney Kore 1-2 Meksika Meksika, Güney Kore'yi Vela (pen.) ve Chicharito'nun golleriyle 2-1 mağlup ederek 6 puanla liderliğini sürdürdü. Meksika son maçta İsveç'le kozlarını paylaşacak.
Almanya 2-1 İsveç
Panzerler, bir ara geriye düştüğü ve 81. dakikasında 10 kişi kaldığı (Boateng( maçta İsveç'i, Toni Kroos'un 90+5'te çaprazdan attığı nefis frikik golüyle 2-1 yenerek 4 puana ulaştı ve gruptan çıkma ümidini son maça (Güney Kore) taşıdı.
15
Almanya 2-1 İsveç Panzerler, bir ara geriye düştüğü ve 81. dakikasında 10 kişi kaldığı (Boateng( maçta İsveç'i, Toni Kroos'un 90+5'te çaprazdan attığı nefis frikik golüyle 2-1 yenerek 4 puana ulaştı ve gruptan çıkma ümidini son maça (Güney Kore) taşıdı.
Belçika 5-2 Tunus
Belçika, Tunus'u Hazard (2), Lukaku (2) ve Batshuayi'nin golleriyle 5-2 yenerek bir üst tura yükseldi.
16
Belçika 5-2 Tunus Belçika, Tunus'u Hazard (2), Lukaku (2) ve Batshuayi'nin golleriyle 5-2 yenerek bir üst tura yükseldi.
İngiltere 6-1 Panama
İngiltere, Harry Kane'in hat-trick yaptığı maçta Panama'yı 6-1 yenerek bir üst tura yükseldi. Kane, Rusya'da şimdiden 5 gole ulaşarak gol krallığının zirvesine oturdu.
17
İngiltere 6-1 Panama İngiltere, Harry Kane'in hat-trick yaptığı maçta Panama'yı 6-1 yenerek bir üst tura yükseldi. Kane, Rusya'da şimdiden 5 gole ulaşarak gol krallığının zirvesine oturdu.
Japonya 2-2 Senegal
Japonya ile Senegal, 2-2 berabere kalarak H Grubu'nda 4'er puanla ilk iki sıradaki yerlerini korudu. İkiliyi son maçlar öncesinde 3 puanla Kolombiya takip ediyor.
18
Japonya 2-2 Senegal Japonya ile Senegal, 2-2 berabere kalarak H Grubu'nda 4'er puanla ilk iki sıradaki yerlerini korudu. İkiliyi son maçlar öncesinde 3 puanla Kolombiya takip ediyor.
Polonya 0-3 Kolombiya
Kolombiya, Rusya'ya büyük umutlarla gelen Polonya'yı Mina, Falcao ve Cuadrado'nun golleriyle 3-0 mağlup ederek gruptaki ilk galibiyetini aldı. Polonya bu sonuçla turnuvaya veda ederken, 3 puanlı Kolombiya'nın gruptan çıkabilmesi için son maçta Senegal'i yenmesi gerekiyor.
19
Polonya 0-3 Kolombiya Kolombiya, Rusya'ya büyük umutlarla gelen Polonya'yı Mina, Falcao ve Cuadrado'nun golleriyle 3-0 mağlup ederek gruptaki ilk galibiyetini aldı. Polonya bu sonuçla turnuvaya veda ederken, 3 puanlı Kolombiya'nın gruptan çıkabilmesi için son maçta Senegal'i yenmesi gerekiyor.
2018 Dünya Kupası gruplarında son maçlar 28 Haziran Perşembe günü oynanacak ve son 16'ya kalan takımlar kesinleşecek. Son 16 maçları 30 Haziran Cumartesi günü başlayacak, turnuvanın finali ise 15 Temmuz Pazar günü oynanacak.
20
2018 Dünya Kupası gruplarında son maçlar 28 Haziran Perşembe günü oynanacak ve son 16'ya kalan takımlar kesinleşecek. Son 16 maçları 30 Haziran Cumartesi günü başlayacak, turnuvanın finali ise 15 Temmuz Pazar günü oynanacak.