Başkan Aras, Kılıçdaroğlu ve Yavaş'ı ziyaret etti

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Ankara ziyaretinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı makamlarında ziyaret etti.

Yayınlanma: 12.02.2020 - 11:30
Başkan Aras, Kılıçdaroğlu ve Yavaş'ı ziyaret etti
Abone Ol google-news

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum CHP İlçe Başkanı Halil Karahan ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Ankara'daki makamında ziyaret etti. CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Tutkun ve Emel Çakaloğlu ile CHP’li Belediye Meclis Üyesi Kemal Özyurt'un da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Aras, Bodrum’da gerçekleştirdiği çalışmalar ve projeleri hakkında bilgi verdi. Aras ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, "Genel Başkanımız, çalışmalarımızı yakından takip ettiğini ve Bodrum'a desteklerinin devam edeceğini belirtti. Ayrıca karikatürist Burak Ergin'in özenle hazırladığı tabloyu da genel başkanımıza hediye etme fırsatı bulduk. Misafirpervefliği için teşekkür ediyorum." dedi. MANSUR YAVAŞ'A ZİYARET

Aras ve beraberindeki heyet Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı da makamında ziyaret etti. Aras bu ziyarete ilişkin, "Gerçekleştirdiğimiz ziyarette, belediyelerimiz adına bilgi ve deneyimlerimizi paylaşarak bol bol sohbet etme fırsatı bulduk. Ankara'da fark yaratan Mansur Yavaş'ı büyük bir içtenlikle kutlayarak, başarılarının takipçisi olduğumuzu ifade ettik." ifadelerini kullandı.


En Çok Okunan Haberler