Fenerbahçe UEFA’ya gidiyor!

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde Braga'ya 4-1 yenildiği maça verdiği kararlarla damgasını vuran Hırvat hakem Ivan Bebek'i UEFA’ya şikayet edecek.

18 Mart 2016 Cuma, 12:30
Abone Ol google-news

UEFA Avrupa Ligi'nda Braga'ya 4-1 yenilerek elenen Fenerbahçe, UEFA'ya gidiyor.

Sarı-lacivertli futbolcular maç sonrası hakem Ivan Bebek’e öfke kustu. Futbolcular, “Biz bunu hak etmedik. Bu kadar ucuz olamaz. Koca senenin emeğini bir hakem gelip çalışor. Biz Basel’de final oynamayı hedefliyorduk, bu yapılanlar hiç de adil değil” dediler.

Özel işleri nedeniyle Portekiz’e gitmeyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın da televizyon başında çok sinirlendiği öğrenildi. Yıldırım’ın bugün UEFA’ya bir meptup yazarak Ivan Bebek’i şikayet edeceği belirtildi. Yıldırım’ın maç sonu futbolcuları arayarak, moral verdiği ve “Gereken yapılacak. Üzülmeyin” dediği öğrenildi.

“HAKEMLE KAZANDILAR”

Kaptan Volkan Demirel, Braga yenilgisinin ardından “Fenerbahçe yıkılmaz” mesajı verdi. Volkan, “Fenerbahçe takımı bir maçla yıkılmaz. Biz daha çok şeyler gördük. Sadece bir maç kaybettik. Onlar da hakem yardımıyla kazandı. Biz futbolcular olarak her şeyin bilincindeyiz. Önümüzdeki maçlarda da Fenerbahçe’yi layık olduğu yere getireceğiz” dedi. (Milliyet)