Kütahyalı'dan seks kasedi açıklaması

Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medyada hakkında çıkan kasetle ilgili konuştu.

20 Aralık 2013 Cuma, 10:50
Abone Ol google-news

Beyaz TV'de yayınlanan, Kadir Çelik'in moderatörlüğünü yaptığı Savcı Sayan, Cem Küçük, Ceyhan mumcu ve Serdar Arseven'in gündemi değerlendirdiği 'Objektif' isimli tartışma programında "yolsuzluk ve rüşvet" operasyonları konuşuldu.

Canlı yayına telefon bağlantısı ile katılan Rasim Ozan Kütahyalı, kendisine ait olduğu iddia edilen görüntüler ile ilgili açıklamalarda bulundu:

Rasim Ozan Kütahyalı'dan seks kasedi açıklaması:

"Salı günü bu operasyonun olduğu gün garnitür olarak herhalde beni susturma amacı ile bunu da sıkıştırdılar araya. Gece yarısı Ahmet Çakar bana söyledi "ya böyle bir şey var" diye telaşla. Bir baktım ben değilim adamın biri. Montaj yapmışlar filan ama alakası da yok. Görüldüğü an anlaşılıyor. Mesela Baykal'a o dönemde de en çok ben sahip çıkmıştım her zaman bunu Baykal söyler. Sabah akşam bangır bangır bağırmıştım ama hükümet orda gereğini yapmamıştı. MHP'lilerde mesela şahıslar var ama montaj vardı. Burada şahıs da yok fake yani. Benden 2 kat daha büyük, geniş, şişman bir adam koymuşlar gördük geçtik. Ben 70 kilo isem o 140 kilo filan ben güldüm geçtim. Sonra bir baktım aynı gün yani 17 Aralık operasyonunun olduğu gün telefonum susmuyor. CD'ler yayılmış tabi her türlü TV'ye gazeteye.

Avukatımıza başvurdum 2 günde bunları temizledi. Bunlar hep uydurma inanın bana. Mesela bugün Numan Bey'in itibarı 5 kat arttı."