Öfkeli koca katliam yaptı

AKSARAY'da eşinin evi terk etmesine sinirlenen 29 yaşındaki Hakan Özbulduk pompalı tüfekle dehşet saçtı. Özbulduk, eşi 31 yaşındaki Gonca Özbulduk ve kayınbiraderinin eşi 32 yaşındaki Filiz Yazgı'yı öldürdü, 60 yaşındaki kayınvalidesi Sevda Yazgı'yı ağır yaraladı.

12 Temmuz 2015 Pazar, 10:37
Abone Ol google-news

Olay, dün saat 23.30 sıralarında Ortaköy İlçesi'ne bağlı Kümbet Köyü'nde meydana geldi. Üç çocukları olan Gonca ve Hakan Özbulduk çifti arasında geçimsizlik başladı.

Gonca Özbulduk iki hafta önce eşiyle aralarındaki şiddetli kavganın ardından çocuklarını alıp evi terk etti. Hakan Özbulduk da ailesinin yanına dönen eşi ve çocuklarını eve geri getirmek için kayınvalidesi Sevda Yazgı’nın evine gitti. İddiaya göre Sevda Yazgı, kızının ve torunlarının artık kendi yanında kalacaklarını söyledi, Gonca Özbulduk ise terk ettiği eve dönmeyeceğini söyledi.

Çıkan tartışma sonunda Hakan Özbulduk da yanında getirdiği pompalı tüfekle kayınvalidesi Sevda Yazgı, eşi Gonca Özbulduk ve kayınbiraderinin eşi Filiz Yazgı'ya rastgele ateş etmeye başladı. Gonca Özbulduk ve Filiz Yazgı olay yerinde can verirken, Sevda Yazgı da ağır yaralandı. Kaldırıldığı Aksaray Devlet Hastanesi'nde tedavisi süren Sevda Yazgı'nın hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi. Gonca Özbulduk ve Filiz Yazgı'nın cesetleri otopsi için aynı hastaneye götürüldü.

Yaptığı katliamın ardından Hakan Özbulduk da jandarmayı arayıp teslim oldu.