'Ölsem aklıma gelmezdi, nasıl söyleyeceğim'

Usta oyuncu Zeki Alasya'nın ölümü üzerine 'Küçük Ağa' dizisinde birlikte rol aldığı küçük oyuncu Emri Berke Zincidi'nin annesi Sevgi Zincidi, hemen tweet atarak oğlunun haberi henüz duymadığını, destek alarak kötü haberi kendisine vereceklerini yazdı.

08 Mayıs 2015 Cuma, 15:10
Abone Ol google-news

Anne Sevgi Zincidi, okulla görüştüklerini destek alarak ölüm haberini Emri Berke'ye vereceklerini söyledi.

İşte o tweetler...


"Öncelikle ben sevgi Emir'in annesi çünkü Emir'in henüz haberi yok...

Ben Emir'in annesiyim emir okulda henüz haberi yok okul çıkışı destek Alıp söylicez çünkü çok kötü olabilir çok seviyordu bilginize??????

Okulla görüştük henüz bilmiyo hepimizin bası Sağolsun tüm sevenlerine Rabbim sabır versin büyük usta seni hiç unutmucaz... "

ÖLSEM AKLIMA GELMEZDİ'

Öncelikle ben sevgi Emir'in annesi çünkü Emir'in henüz haberi yok bu benim hissettiklerim bu kadar büyük bir ustayla oğlumun ayni dizide ayni karelerde olacağı ölsem aklıma gelmezdi ben onun en büyük hayranıydım ve Rabbim tanışmayı nasip etti Şükürler olsun ki????ama bu hiç olmadı bu kadar çabuk gitmemeliydin bizi çok üzdün şimdi ben Oğluma nasıl söylicem dizinin son günü bile ayıramadık senden okadar ağlamıştıki ????mekanın cennet olsun seni hiç unutmucaz??????

'BÖYLE SARILIP VEDA ETTİK' 

Bu son sahne miz di onunla öyle ağlayıp sarıldık sanki hiç ayrılmıcaz gibi şimdi gittin mi ben hala inanamıyorum seni çok özlüyorum hiç ama hiç unutmucam seni çok seviyorum #usta#zekialasya#fıkralarını#gülen yüzünü#beni kucağına Alıp öpüşünü#iyiki tanıdım#senle çalışmak şerefine Nail oldu #????????