Şener Şen'den sonra Haluk Bilginer de aşı için kamera karşısına geçti

Aşı olmaya teşvik için kamera karşısına geçen Şener Şen ve Ezgi Mola'nın ardından, ardından Bakan Koca, bugün Haluk Bilginer ile Dr. Mehmet Öz'ün kamu spotlarına sosyal medya hesabında yer verdi. Bilginer konuşmasında "Hepimizin sağlığı için kolları sıvayın" dedi.

23 Haziran 2021 Çarşamba, 13:54
Şener Şen'den sonra Haluk Bilginer de aşı için kamera karşısına geçti
Abone Ol google-news

Sağlık Bakanlığınca Covid-19 ile mücadele kapsamında yürütülen aşılama kampanyası için sanatçılar Şener Şen ve Ezgi Mola'nın yer aldığı kamu spotları hazırlandı. Şen ve Mola, sinemalarda, konserlerde, tiyatrolarda yeniden buluşulabilmesi için normal hayata geri dönülebilmesi için aşı çağrısında bulundu. 

Şener Şen ve Ezgi Mola'nın ardından Haluk Bilginer ile Prof. Dr. Mehmet Öz de aşı için kamera karşısına geçti. Bakan Koca, hem Bilginer'in hem de Öz'ün kamu spotlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

"PANDEMİ AŞIYLA SON BULACAK"

Haluk Bilgiler sözlerinde "Bilimin gösterdiği yolun sonu sanata çıkacak. Aşıyla pandemi son bulacak, perdelerimiz yeniden açılacak. Bugün alkışlar bize değil, hepimizin sağlığını koruyarak aşı olanlara... Salgın hastalıkları kontrol edebilmenin en etkili yolu dün olduğu gibi bugün de aşıdır. Sağlığımız için kolları sıvayalım" ifadelerine yer verdi.

"SAĞLIMIZ İÇİN KOLLARI SIVAYALIM"

Dr. Mehmet Öz ise "Pandeminin sonunu getirmek ve geleceğe sağlıklı bakmak için mutlaka aşı olalım." Salgın hastalıkları kontrol altına alabilmenin en etkili yolu dün olduğu gibi bugün de aşıdır. Sağlığımız için kolları sıvayalım çağrısında bulundu.