Süreyya Yalçın: Zenginim ama keriz değilim

Dağıttığı bahşişlerle Bodrum’da esnafın yüzünü güldüren Süreyya Yalçın, uyanıklara ders verdi. Sosyetik ikoncan, gittiği bir mekanda 3 soda için 250 lira hesap istenince “Zenginim ama keriz değilim” diye işletmecileri azarladı

30 Haziran 2018 Cumartesi, 15:56
Abone Ol google-news

Eşi Ozan Baran'la geçtiğimiz günlerde tatil için ABD'den Türkiye'ye gelen ünlü Süreyya Yalçın, cömertliğiyle Bodrum esnafının yüzünü güldürmüştü. Gittiği mekanlarda garsonlara ve çiçek satıcılarına yüklü bahşiş veren Yalçın, önceki gün Türkbükü'nde gittiği mekanda gelen hesaba ise itiraz etti. 

İKONCAN KÜPLERE BİNDİ

Eşi ve bir arkadaşıyla gündüz saatlerinde bir kafeye oturan Süreyya Yalçın, beraberindekilerle birlikte 3 adet soda sipariş etti. Bir süre kafede oturup sohbet eden grup hesabı görünce şok geçirdi. Yalçın, 3 adet soda için 250 liralık hesap gelince tepki gösterdi. İddiaya göre Yalçın, "3 tane soda 250 lira olur mu? Zenginsek keriz değiliz. Siz beni enayi mi sandınız?" diyerek hesaba itiraz etti. Eşi tarafından güçlükle sakinleştirilen Yalçın'ın "Bir daha buraya ne uğrarım ne de arkadaşlarımı gönderirim" diye bağırarak hesabı ödemeden mekandan ayrıldığı öğrenildi. (Milliyet)