U15 Amatör Lig'de dehşet!

İstanbul Güngören'de U15 Amatör Lig maçında istenmeyen olaylar yaşandı. Sahada kırmızı kart gören çocuğun akrabası silahla sahaya girdi. Havaya ateş açmak istediğinde silahı tutukluk yaptı!

19 Ekim 2018 Cuma, 14:15
U15 Amatör Lig'de dehşet!
Abone Ol google-news

Güngören Belediyesi Güneştepe Futbol Sahası'nda Pazar günü Haznedar Çetinkaya Spor Kulübü ile Yıldıztabya Mimar Sinan Spor Kulübü arasında oynanan U-15B 13. Grup Amatör Ligi maçı sonunda misafir takım oyuncusu bir çocuğun kırmızı kart görmesinin ardından çıkan olaylarda bir kişi silahla ateş etmek istedi. İddialara göre maçın bitimine 2 dakika kala Yıldıztabya Mimar Sinan Spor Kulübü oyuncularından bir çocuğun kırmızı kart görmesinin ardından saha dışında veliler arasında tartışma başladı. Maçın bitmesinin ardından ise kırmızı kart gören oyuncunun yakını olduğu öğrenilen bir kişi arabasından aldığı silahla sahanın kenarına geldi. Havaya ateş etmek isteyen kişinin silahı tutukluk yaptı. Saha görevlileri ise o sırada demir kapıyı kapatarak şüphelinin içeri girmesini engelledi. Silahın kabzasıyla demir kapıya vuran kişi etrafta bulunan vatandaşlar tarafından sakinleştirildi. 

 "SAHADAKİ ÇOCUKLAR KORKUYLA KAÇIŞTI"

Müsabakada teknik direktörlük yapan Mehmet Öztekin, "Rakibin bir oyuncusunun kırmızı kart görmesi ile sahada bir kargaşa oluştu. Bunun üzerine çocuğun velisi karşı tribünden buraya gelerek silahla saha içine saldırmaya çalıştı. Hakemlere ve diğer rakibe saldırmaya çalıştı. Kırmızı kart gören oyuncu, gördüğü kartın ardından sinirlendi ve sahada oraya buraya saldırınca velisi de silahla sahaya girdi. 'Çocuğumu bana verin' diye bağırdı. Silahını çekti şarjör taktı. Sahadaki çocuklar korkuyla kaçıştılar." şeklinde konuştu. 

(Futbol Arena)