Testere geri dönüyor!

Saw X filmi bu yılın sonunda beyaz perdedeki yerini alacak.

Yayınlanma: 30.07.2023 - 13:58
Testere geri dönüyor!
Abone Ol google-news

Gerilim filmi denildiğinde şüphesiz herkesin aklına gelen Testere serisinin yeni filmi uzun bir aranın ardından beyaz perdedeki yerini alacak. 2 yıl önce yayımlanan Spiral adlı filmden sonra Saw X'in kadrosunda ilk filmlerden tanınan birkaç isimin seriye de dönüş yaptığı görülüyor. 

Testere X, Jigsaw'un kanlı yöntemlerini tanıtan ilk oyunu takip eden zaman çizgisinde ilerleyecek. John Kramer, ölümcül kanserle uzun bir mücadeleye girdikten sonra bir yerlerde tedavi olabileceği umuduyla Meksika'ya gider. Ancak, burada kendisini avlayan hileli bir operasyonla karşılaşır ve hızla planları değişir. Kendine has çarpık adaletini yürürlüğe koymak için yeni oyunlar ve tuzaklar hazırlamaya başlar.

BİR OYUN OYNAMAK İSTER MİSİN?

Lionsgate, Testere X'in tanıtımı için Jigsaw'un oyunlarına katılma şansı veriyor. Testere X'in resmi Twitter hesabında paylaşılan bir telefon numarası, izleyicilerin Jigsaw ile etkileşimde bulunma ve filmle ilgili metin güncellemelerini alabilme imkanı sunuyor.

Testere X'in vizyona girmesine kadar, numara üzerinden daha fazla güncelleme ve özel görünümler bekleniyor. Testere serisi hayranları, Jigsaw'un geri dönüşü ve yeni tuzaklarla dolu bir deneyim için heyecanla bekliyor...

SAW X FİLMİNİN OYUNCULARI

Saw X'in oyuncu kadrosunda serinin deneyimli oyuncularından Shawnee Smith, Amanda Young rolüyle yer alırken Synnøve Macody Lund, Michael Beach ve Steven Brand de yer alıyor. Ayrıca Tobin Bell, Jigsaw rolüyle geri dönüyor.

Testere serisinin yeni filmi Saw X 29 Eylül 2023 tarihinde sinema salonlarındaki yerini alacak.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler