Market raflarında Kılıçdaroğlu etiketleri: Sana söz, bu fiyatlar düşecek

Üzerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan fotoğraflarının bulunduğu hayat pahalılığını anlatan etiketleri nedeniyle tasarımcı Mahir Akkoyun’un gözaltına alınmasından sonra bu kez Kemal Kılıçdaroğlu fotoğraflı, "Bay Kemal gelecek, bu fiyatlar düşecek" yazısının aktarıldığı etiketler raflarda yer aldı.

Yayınlanma: 08.04.2023 - 09:35
Market raflarında Kılıçdaroğlu etiketleri: Sana söz, bu fiyatlar düşecek
Abone Ol google-news

Mahir Akkoyun’un tasarımını yaptığı 'Bu ürün size pahalı mı geldi? Erdoğan sayesinde' yazılı etiketler nedeniyle 'cumhurbaşkanına hakaret' iddiasıyla gözaltına alınmasından sonra bu kez market raflarında Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun olduğu “Sana söz bu fiyatlar düşecek” yazılı etiketler yer aldı.

Market raflarında Erdoğan'ın fotoğrafının yer aldığı 'Erdoğan Sayesinde' etiketleri viral oldu. Kısa süre içinde market raflarında ve diğer mağazalardaki ürünlerde görülen etiketler Türkiye'deki hayat pahalılığını işaret ediyor.

"BAY KEMAL GELECEK, BU FİYATLAR DÜŞECEK"

Etiketleri tasarlayan Mahir Akkoyun'un gözaltına alınıp serbest bırakılmasının ardından İstanbul'da bu kez cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu fotoğrafının yer aldığı etiketler market raflarında görüldü.

Gıda ve temizlik ürünleri reyonlarındaki etiketlerde ''Sana söz! Bay Kemal gelecek bu fiyatlar düşecek'' ibaresi yer aldı.

Sosyal medya kullanıcıları etiketlerin yer aldığı görselleri hesaplarında paylaştı.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler