Tarım Kredi Kooperatifi'nden alışveriş yapan yurttaş: 'Bir fark göremedim, fiyatlar çevreye göre aynı'

Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde dün başlayan indirim sonrası yurttaşlar bu marketlere akın etti. Ancak bir gün sonra marketlerdeki yoğunluğun azaldığı görüldü. Malatya’daki Tarım Kredi Kooperatifi marketinden alışveriş yapan bir yurttaş, “Bu markete ilk defa geliyorum, bir fark göremedim. Çevreye göre aynı fiyatlar” dedi.

Yayınlanma: 16.08.2022 - 17:04
Tarım Kredi Kooperatifi'nden alışveriş yapan yurttaş: 'Bir fark göremedim, fiyatlar çevreye göre aynı'
Abone Ol google-news

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde satılan 30’un üzerinde üründe dün indirime gidildi. İndirimli satışların ikinci gününde, marketlerde dün yaşanan yoğunluğun olmadığı gözlendi.

“BU MARKETE İLK DEFA GELİYORUM, BİR FARK GÖREMEDİM”

Bir yurttaş, herhangi bir ucuzluk görmediğini belirterek, “Ucuz değil, ürünlerin fiyatları, hemen hemen diğer marketlerle aynı. Bu markete ilk defa geliyorum, bir fark göremedim. Çevreye göre aynı fiyatlar” dedi.

“BİRAZ DAHA İNDİRİM OLSA İYİ OLURDU”

Emekli bir yurttaş ise fiyatların normal olduğunu kaydederek, “Diğer zamanlarda biraz pahalıydı. Biraz daha indirim olsa iyi olurdu. Emekli maaşıyla ancak bu kadar alabiliyoruz. Fazla alamıyoruz. Önceden her şeyden iki kilo alırken şimdi bir kilo alabiliyoruz. Sadece belli ürünlerde indirim var, diğer ürünlerde yok” diye konuştu.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler