Kapat
A+ A-

Kendisine 'travesti' diyen komşusuna dava açtı

Mankenlik ve fotomodellik yapan Maya Esra Türkmenler, geçen yıl oturduğu Ataşehir’de sitenin otoparkında aynı sitede oturan Dilek K.’nın tehdit ve hakaretlerine maruz kaldığını iddia ederek savcılığa başvurdu.
Yayınlanma tarihi: 23 Ağustos 2018 Perşembe, 12:01

[Haber görseli]Mankenlik ve fotomodellik yapan Maya Esra Türkmenler, geçen yıl oturduğu Ataşehir’de sitenin otoparkında aynı sitede oturan Dilek K.’nın tehdit ve hakaretlerine maruz kaldığını iddia ederek savcılığa başvurdu.

Gazete Vatan'dan Tolga Atar'ın haberine göre, Türkmenler’in, avukatı Tümay Cumhur Ergen dilekçesinde, “Müvekkilim Türkmenler, site otoparkında aracından alış veriş poşetlerini indirirken, aracın kapısının açık olan sinirlenen Dilek K.’nın darp ve hakaretlerine uğramıştır. Olay sitenin güvenlik görevlileri tarafından görülmüş ve tanık olmuşlardır. Dilek K., müvekkilime ‘travesti, seni burada yaşatmayacağım, o… senin … koyacağım’ gibi tehdit ve hakaret edici küfürlerde bulunmuştur” dedi.

Avukat Ergen, dilekçesinde, manken Türkmenler’de manevi dengesizlikler oluştuğu, çöküntüye uğradığını ileri sürerek komşusundan 20 bin TL manevi tazminat talebinde bulundu. Dilek K. da manken Maya Esra Türkmenler hakkında savcılığa şikayette bulunmuştu.

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler