Şehir merkezinde dehşet saçtı

Diyarbakır'ın Ekinciler Caddesi'nde iki grup arasında yol tartışması nedeniyle kavga çıktı. Silah ve bıçakların kullanıldığı kavgada, taraflardan birinin araçla kaçması, kavgayı büyümeden sona erdirdi.
Yayınlanma tarihi: 18 Ocak 2015 Pazar, 18:13

Diyarbakır'ın en işlek bölgesi olarak bilinen Yenişehir İlçesi'nde Ofis Ekinciler Caddesi üzerinde akşam saatlerinde iki grup arasında tartışma yaşandı. Yol verme nedeniyle çıktığı belirtilen tartışma, tarafların yakınlarının da gelmesi üzerine bıçaklı, silahlı kavgaya dönüştü.

[Haber görseli]

Ellerinde bıçak ve tabanca olduğu görülen kişilerin kavgasına çevredeki vatandaşlar engel olmaya çalıştı. Toplanan kalabalığın durdurmaya çalıştığı iki grup, bir süre sonra birbirlerine saldırdı. Bu sırada kalabalık arasından çıkan bir kişi, elindeki silahı önce yere düşürdü.

Silahı yerden alan kişi, daha sonra namluya mermi sürerek kavga için duran araca doğru ateş etti. Yenişehir Emniyet Müdürlüğü'ne yaklaşık 250 metre mesafede yaşanan ve yaklaşık 15 dakika süren silahlı kavganın yaşandığı bölgeye polisin gelmediği gözlendi.

A+ A-