A+ A-

Trans kadın Çağla Akalın'dan Alperen Ocakları'na cevap: Benimle her türlü fanteziyi yaşarken...

Alperen Ocakları Vakfı İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican'ın, 26 Haziran'da yapılacağı duyurulan LGBT'nin onur yürüyüşüne engel olacakları şeklindeki açıklamasına trans kadın Çağla Akalın'dan yanıt geldi.
Yayınlanma tarihi: 15 Haziran 2016 Çarşamba, 14:06
Alperen Ocakları Vakfı İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican'ın, 26 Haziran'da yapılacağı duyurulan LGBT'nin onur yürüyüşüne engel olacakları şeklindeki açıklamasına Trans Kadın Çağla Akalın'dan yanıt geldi.

Akalın, "Karamanda 45 çocuk (ERKEK) tecavüze uğruyor neden bir açıklama yapmıyorsunuz... Genelevdeki kadınla birlikte olup 'nasıl olsa onun işi bu, fahişe' deyip gusül abdesti alıp temizlenip arınmakla olmuyor bu ahlak" dedi.

Alperen Ocakları Vakfı İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican, “Sayın devlet yetkilileri bunlarla bizi uğraştırmayın. Ya gereğini yapın ya da biz gereğini yapacağız. Biz her şeyi göze aldık direk yürüyüşü engelleyeceğiz" demişti.

Mircan'ın açıklamasına cevap veren trans güzellik yarışması birincisi Çağla Akalın facebook sayfasında, "Eşcinsellere sataşmanın iyi reklam getirisi olduğunu bilen ve anlayan bazı kurum ve kuruluşlar eşcinsellik karşıtı açıklamalar yaparak hatta açıkça tehdit ederek gündemi bir hayli meşgul ediyorlar." ifadelerini kullandı.
"BENİMLE HER TÜRLÜ FANTEZİYİ YAŞARKEN..."

Akalın ayrıca, "4 duvar arasında bütün çirkin fantezilerini benimle yaşayıp toplumda saygın olarak tanınan bilinen kişiler bizleri ahlaksız olarak yargılamadan önce vicdanı ve kendi ahlakı ile yüzleşmeleri gerekiyor." dedi.
Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler