Kral Charles'ın oğlu olduğunu iddia eden adam 'DNA testi' talep etti

Büyük Britanya Kralı III. Charles ve Kraliçe Consort Camilla Parker-Bowles'ın gayrimeşru olduğunu iddia eden bir Avustralya vatandaşı, gerçeğin ortaya çıkarılması talebiyle DNA testi talebinde bulundu.

Yayınlanma: 19.09.2022 - 18:08
Kral Charles'ın oğlu olduğunu iddia eden adam 'DNA testi' talep etti
Abone Ol google-news

Avustralyalı Simon Charles Dorante-Day, 5 Nisan 1966'da İngiltere'nin güneyindeki Gosport kentinde doğdu ve doğumunun akabinde Buckingham Sarayı ile bağlantıları olan bir aile tarafından evlat edinildi.

Dorante-Day, bugüne dek ortaya koyduğu üç başarısız yasal girişimin ardından iddialarını Avustralya Yüksek Mahkemesi'ne taşımayı başardı. Dorante-Day, "annesi olduğunu iddia ettiği mevcut Büyük Britanya Kraliçesi'nin 17 yaşındayken, babası olduğunu iddia ettiği Kral Charles'tan kendisini doğurmak üzere gebe kaldığına" inanıyor.

7NEWS'e verdiği yakın tarihli bir röportajında Dorante-Day, Charles'ın yeni statüsünden korkmadığını söyledi ve şunları ekledi: "Dediğim gibi, dağ hala bir dağ. Tırmanacağım. Üstesinden gelmek için tırmanmam gerekiyor, bu böyle bilinmeli..."

Dorante-Day ayrıca, mahkemeye "DNA testi" talebinde bulunacaklarının altını çizdi.

Daha önce Facebook sayfasında kanıt olarak bazı fotoğraflar paylaşan Dorante-Day, bugüne dek Kral Charles ve Kraliçe Camilla ya da hanedanın herhangi bir temsilcisinden iddialarına yönelik herhangi bir resmi ya da gayri resmi yanıt alamadı.


Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler