Bu karışımları içen 3 günde 3 kilo veriyor!

19 Haziran 2018 Salı, 09:02
Bayramda sık sık aile büyüklerini ziyaret edip,güzel bayram sofralarına karşı koyamadıysanız bu kürler tam size göre...
Bayramda sık sık aile büyüklerini ziyaret edip,güzel bayram sofralarına karşı koyamadıysanız bu kürler tam size göre...
Yağ yaktıran çay tarifi

Malzemeler:

-1 tane greyfurt
-1-2 tane limon
-1 tutam maydanoz
-3 çubuk tarçın
-3 bardak su

Nasıl yapılır?

Suyun içine limon ve greyfurtu atın, kaynatın. Daha sonra içine maydanoz ve çubuk tarçınları ekleyin, 2 saat bekledikten sonra süzerek çayı tüketebilirsiniz.
Yağ yaktıran çay tarifi Malzemeler: -1 tane greyfurt -1-2 tane limon -1 tutam maydanoz -3 çubuk tarçın -3 bardak su Nasıl yapılır? Suyun içine limon ve greyfurtu atın, kaynatın. Daha sonra içine maydanoz ve çubuk tarçınları ekleyin, 2 saat bekledikten sonra süzerek çayı tüketebilirsiniz.
Tarçınlı zencefilli yağ yakıcı kür

Malzemeler:

-1 çay kaşığı toz tarçın
-1 yemek kaşığı rendelenmiş zencefil
-1 tane limon
-1 çay kaşığı sirke
-1 tutam maydanoz
-500 ml su

Nasıl yapılır?

Malzemelerin hepsini blenderdan geçirin ve elde ettiğiniz karışımı her gün yatmadan önce için.
Tarçınlı zencefilli yağ yakıcı kür Malzemeler: -1 çay kaşığı toz tarçın -1 yemek kaşığı rendelenmiş zencefil -1 tane limon -1 çay kaşığı sirke -1 tutam maydanoz -500 ml su Nasıl yapılır? Malzemelerin hepsini blenderdan geçirin ve elde ettiğiniz karışımı her gün yatmadan önce için.
Yağ yakan detoks suyu

Malzemeler:

-Taze meyve ve sebzeler

Nasıl yapılır?

7 gün boyunca kullandığınızda kalıcı etkisini görebileceğiniz detoks için yalnızca taze meyve ve sebze suları ağırlıklı olduğu bir beslenme düzenine sahip olmanız yeterli olacaktır.
Yağ yakan detoks suyu Malzemeler: -Taze meyve ve sebzeler Nasıl yapılır? 7 gün boyunca kullandığınızda kalıcı etkisini görebileceğiniz detoks için yalnızca taze meyve ve sebze suları ağırlıklı olduğu bir beslenme düzenine sahip olmanız yeterli olacaktır.
En etkili yağ yakıcı içecek

Malzemeler:

-Yarım limon suyu
-1 yemek kaşığı chia tohumu
-1 yemek kaşığı bal
-1,5 su bardağı su

Nasıl yapılır?

Öncelikle Chia tohumlarını 1 saat su içinde bekletin, jel kıvamına gelen tohumlar ile birlikte tüm malzemeleri blenderdan geçirin. Hazırladığınız karışımı etkili olması için sabahları aç karnına tüketmelisiniz.Bu karışım sayesinde kısa süre içinde fazlalıklarınızdan kurtulabileceksiniz.
En etkili yağ yakıcı içecek Malzemeler: -Yarım limon suyu -1 yemek kaşığı chia tohumu -1 yemek kaşığı bal -1,5 su bardağı su Nasıl yapılır? Öncelikle Chia tohumlarını 1 saat su içinde bekletin, jel kıvamına gelen tohumlar ile birlikte tüm malzemeleri blenderdan geçirin. Hazırladığınız karışımı etkili olması için sabahları aç karnına tüketmelisiniz.Bu karışım sayesinde kısa süre içinde fazlalıklarınızdan kurtulabileceksiniz.
Karın çevresindeki yağları yakan ballı kür

Malzemeler:

-125 gram yaban turpu
-3 adet limon
-3 yemek kaşığı bal

Nasıl yapılır?

Yaban turpunu mutfak robotundan geçirin, çekirdekleri çıkarılmış ve kabuğu soyulmuş limonları da robota ekleyin. Pürüzsüz bir kıvam elde edinceye kadar malzemeleri robottan geçirin ve sonra 3 yemek kaşığı balı karışıma ekleyin. Hazırladığınız karışımı ağzı kapalı bir biçimde buzdolabında saklayabilirsiniz. En uygun kullanım için 3 hafta boyunca günde iki kere tüketmeniz yeterli olacak.

Kaynak:Pembenar
Karın çevresindeki yağları yakan ballı kür Malzemeler: -125 gram yaban turpu -3 adet limon -3 yemek kaşığı bal Nasıl yapılır? Yaban turpunu mutfak robotundan geçirin, çekirdekleri çıkarılmış ve kabuğu soyulmuş limonları da robota ekleyin. Pürüzsüz bir kıvam elde edinceye kadar malzemeleri robottan geçirin ve sonra 3 yemek kaşığı balı karışıma ekleyin. Hazırladığınız karışımı ağzı kapalı bir biçimde buzdolabında saklayabilirsiniz. En uygun kullanım için 3 hafta boyunca günde iki kere tüketmeniz yeterli olacak. Kaynak:Pembenar