En çok beklenen telefon için son saatler

17 Ağustos 2018 Cuma, 12:57
En çok beklenen telefon için son saatler
Nokia, 21 Ağustos'ta sır gibi sakladığı yeni amiral gemisini tanıtacak. Nokia 9 olduğu tahmin edilen cihaz hakkında pek çok söylenti mevcut Nokia'nın en çok beklenen telefonlardan biri olarak tanımladığı gizemli telefonu, 21 Ağustos'ta tanıtılacak...
En çok beklenen telefon için son saatler
Habertürk'ün haberine göre; Nokia, 4 gün sonra yeni amiral gemisini tanıtacak. Söz konusu model de yüksek ihtimalle Nokia 9 olacak. Snapdragon 845 ile donatılacağı ön görülen cihaz için söylentiler, tıpkı Galaxy S9 ve iPhone X gibi OLED ekrana sahip olacağı yönünde. Ayrıca Nokia 9'da ekran içi parmak izi okuma sensörü de bulunabilir.
En çok beklenen telefon için son saatler
Nokia 9'un kamerası Merakla beklenen telefonun kamerası için de bir takım tahminler mevcut. Bilindiği üzere Nokia 8'de 2 adet kamera lensi kullanılmıştı. Artık hemen hemen her üst seviye akıllı telefonda 2 adet arka kamera lensi görmek mümkün. Peki ya 3 lens? İşte Nokia 9 ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri, cihazın arka kamerası. Şaşırtıcı şekilde çok iyi gizlenen ve hiçbir sızıntıya fırsat bırakmayan Nokia 9'un Android 9 Pie ile aynı dönemde piyasaya sürüleceği ve bu işletim sistemiyle geleceği söyleniyor.

En Çok Okunan Haberler