Yandaş medya aylarca 'Reis' filminin tanıtımını yaptı

13 Temmuz 2017 Perşembe, 12:10
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın hayatını konu alan 'Reis' filminin yapımcısı, 15 Temmuz gecesini anlatan 'Uyanış' filminin ise yönetmeni olan Ali Avcı, FETÖ üyeliğinden gözaltına alındı.Avcı, 15 Temmuz'a anlatan 'Uyanış' filmi ile ilgili skandal bir fragman yayınlamış ve tepkilere neden olmuştu.

EVİNDE FİRARİ FETÖ SANIĞI YAKALANDI 

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturmada hakkında gözaltı kararı çıkarılan Ali Avcı, Bağcılar'daki evinde gözaltına alındı. Polis tarafından evde yapılan arama sırasında kaçan bir kişi ise kovalamaca sonucu yakalandı. Yakalanan kişinin kendini Hasan Aslan olarak tanıttığı ancak yapılan kimlik kontrolünde bu kişinin FETÖ'nün Yıldız Teknik Üniversitesi soruşturmasında firari olan ve hakkında yakalama kararı bulunan Fetullah Karabiber olduğu tespit edildi. Karabiber'in 'Bylock' kullanıcısı olduğu belirtildi. Gözaltına alınan 2 kişi emniyet müdürlüğüne götürüldü.
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın hayatını konu alan 'Reis' filminin yapımcısı, 15 Temmuz gecesini anlatan 'Uyanış' filminin ise yönetmeni olan Ali Avcı, FETÖ üyeliğinden gözaltına alındı.Avcı, 15 Temmuz'a anlatan 'Uyanış' filmi ile ilgili skandal bir fragman yayınlamış ve tepkilere neden olmuştu. EVİNDE FİRARİ FETÖ SANIĞI YAKALANDI İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturmada hakkında gözaltı kararı çıkarılan Ali Avcı, Bağcılar'daki evinde gözaltına alındı. Polis tarafından evde yapılan arama sırasında kaçan bir kişi ise kovalamaca sonucu yakalandı. Yakalanan kişinin kendini Hasan Aslan olarak tanıttığı ancak yapılan kimlik kontrolünde bu kişinin FETÖ'nün Yıldız Teknik Üniversitesi soruşturmasında firari olan ve hakkında yakalama kararı bulunan Fetullah Karabiber olduğu tespit edildi. Karabiber'in 'Bylock' kullanıcısı olduğu belirtildi. Gözaltına alınan 2 kişi emniyet müdürlüğüne götürüldü.
YANDAŞ MEDYA AYLARCA TANITIMINI YAPTI 

Yandaş medya, 'Reis' filminin aylarca tanıtımını yapmış. Filmle ilgili haber ve röportajları manşetlerine taşımışlardı. Birçok haberde de filmin "Avrupa'da gösteriminin engellendiği" iddia edilmişti. İşte yandaş medyanın 'Reis' filmiyle ilgili attığı başlıklar...
YANDAŞ MEDYA AYLARCA TANITIMINI YAPTI Yandaş medya, 'Reis' filminin aylarca tanıtımını yapmış. Filmle ilgili haber ve röportajları manşetlerine taşımışlardı. Birçok haberde de filmin "Avrupa'da gösteriminin engellendiği" iddia edilmişti. İşte yandaş medyanın 'Reis' filmiyle ilgili attığı başlıklar...