Ağaoğlu'ndan yabancı MHK önerisi !..

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, önemli açıklamalarda bulundu.

26 Eylül 2020 Cumartesi, 13:27
Ağaoğlu'ndan yabancı MHK önerisi !..
Abone Ol google-news

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu basın mensupları ile bir sohbet toplantısı düzenledi.

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, bugün Karadeniz Teknik Üniversitesi Sahil Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltıda basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp, Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, Başkan Yardımcıları Ertuğrul Doğan ve Emin Kahraman’ın katıldığı kahvaltıda basın mensupları ile yönetim kurulu üyeleri güncel konular üzerine değerlendirmede bulundu.
TSYD Trabzon Şube Başkanı Selçuk Kılıç, toplantının sonunda Başkan Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyelerine organizasyon için teşekkür etti.

Transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Ağaoğlu; "Vitor Hugo izleme ekibinin önerdiği, teknik heyetin onayladığı ve gündemimizde olan bir oyuncuydu ancak mali şartlar nedeniyle yönetimimiz tarafından reddedildi. Şu anda gündemimizde değil. Trabzonspor'un yıllık oyuncu maliyeti 15 milyon euro'ları aşamaz. 15 milyon euro oyuncu maliyeti Ağaoğlu döneminde aşılmayacak

Dolayısıyla bu tür maliyetli oyuncuları transfer etme şansı yok" dedi.

Bordo-Mavili kulübün Başkanı Ağaoğlu MHK ve hakemler için de bir öneride bulunarak "Yabancı MHK olabilir" dedi. Ahmet Ağaoğlu'nun açıklamalarından satır-başları şöyle:

-Trabzonspor'un borcu 900 bin TL

-Gelir gider dengesi korunursa borç 9 yıl sonra bitecek

-Yabancı MHK önerisi

-3-4 isimle görüşülüyor

-15 milyon euro oyuncu maliyeti Ağaoğlu döneminde aşılmayacak

-Vitor Hugo çok maliyetli bir oyuncu

-Uğurcan için Rennes'in teklifi düşük olduğu için reddedildi. Şu an görüşme yok