Aziz Yıldırım: Genç Fenerbahçeliler yok Fenerbahçe var

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Kapalıçarşı'yı ziyaretinde açıklamalar yaptı...

08 Ocak 2015 Perşembe, 15:50
Abone Ol google-news

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 1 Milyon üye projesi kapsamında ziyaret ettiği Kapalıçarşı'da basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 
Emenike için teklif almadıklarını söyleyen Aziz Yıldırım, Diego konusuna da değindi. Bazı futbolcuların uyum sürecinin uzayabildiğini kaydeden Yıldırım, Brezilyalı yıldızdan memnun olduklarını dile getirdi.

İlk yarıyı lider bitirmelerini normal bulduğunu da söyleyen Aziz Yıldırım, "Zaten beklentimiz buydu" dedi.

Aziz Yıldırım, TFF'nin yabancı sayısındaki değişikliğiyle ilgili olarak ise gelecek salı günü yeniden yargılama sürecinin başlamasının ardından konuşacağını da söyledi.

Kapalıçarşı'da Aziz Yıldırım coşkusu (Foto Galeri)

Mali kriterler konusunda eleştirileri olduğunu belirten Fenerbahçe Başkanı, yayın ihalesi konusunda kulüplerin serbest bırakılması gerektiğini ifade etti. Yıldırım, kulüplerin TFF'den alacağı olduğunu ve bunun Fenerbahçe başta olmak üzere tüm kulüpleri zor durumda bıraktığını da sözlerine ekledi.

<video:180775>

GENÇ FENERBAHÇELİLER YOK FENERBAHÇE VAR

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli kulübün başlattığı "Hedef 1 Milyon Üye" projesi kapsamında Kapalıçarşı'da kulübe üye olan esnafları ziyaret etti.

Kapalıçarşı'da üye olan esnafların tek tek dükkanlarına giden başkan Yıldırım, üyelik formlarını imzaladı ve forma hediye etti. Esnaf ve çarşıda bulunanlar Aziz Yıldırım'a büyük ilgi gösterirken, tezahürat yapıp, başkanla fotoğraf çektirdi. Çarşıda ilgi nedeniyle dar sokaklarda güçlükle dolaşan Yıldırım, esnafla sohbette bulundu.

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Selim Sapan'ın Kapalıçarşı'daki mağazasının açılışını da yaptı. Yıldırım'a ziyarette asbaşkanlar İlhan Ekşioğlu ve Hakan Dinçay ile yönetici Selim Sapan da eşlik etti.

Bu arada, ziyaret sırasında Genç Fenerbahçeliler grubundan olduğunu vurgulayan bir taraftarın bilet almadıklarını belirtmesi üzerine "Genç Fenerbahçe yok, Fenerbahçe var" diyerek tepki gösteren Aziz Yıldırım, diğer tribünlere gidebileceklerini söyledi. Taraftarın "O zaman kavga çıkar" demesi üzerine Yıldırım, "Kavga çıkmayacak, gideceksiniz efendi gibi oturacaksınız orada" diye karşılık verdi.