Bahçeli Twitter'dan seslendi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter'deki hesabından takipcilerine seslenerek, ''Zaman buldukça görüşlerinizi okuyorum. Olumlu veya olumsuz değerlendirme yapan kim olursa olsun saygı duyuyor ileri sürülen fikirleri önemsiyorum" dedi.

Yayınlanma: 06.09.2011 - 19:07
Abone Ol google-news

Tunceli'deki hain saldırıda şehit olan Komiser Cem Kerman ile öğretmen eşi Dilay Turan Kerman için ailesine başsağlığı dilediğinde de bulunan Bahçeli, Twitter'daki hesabı aracılığıyla şu mesajları paylaştı:

''Değerli takipçilerim zaman buldukça görüşlerinizi okuyorum. Olumlu veya olumsuz değerlendirme yapan kim olursa olsun saygı duyuyor ileri sürülen fikirleri önemsiyorum. Buradan acil çözüm bekleyen sorunlarınızı da yazıyor ve destek istiyorsunuz. Gerekli notları aldığımı bilmenizi isterim. Özellikle atanamayan öğretmenlerimizle ilgili hayal kırıklıkların fazlalaştığını görüyorum. 19 Eylül'de başlayacak yeni eğitim ve öğretim yılında öğretmen adaylarımızın meselelerini yakından takip edeceğim. Öğretmenlerimizin problemleri çözülmeden, ekonomik ve sosyal güvenceye kavuşmaları tam sağlanmadan gelişmek mümkün değil. Canları pahasına olsa da en zor şartlarda çalışan, sevgi ve şefkatleriyle gelecek nesilleri hazırlayan olan elbette onlar.

Tunceli'de hain terör saldırısında bir polisimizi ve öğretmen olan eşini maalesef şehit verdik. Gencecik yaşta kaybettiğimiz Dilay Öğretmenle Cem Komisere ve tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyorum. Ailelerine baş sağlığı dileklerimi iletiyor ve acılarını yürekten paylaşıyorum. Hiçbir suçu ve günahı olmayan insanlarımızı hunharca katleden canileri nefretle lanetliyorum.''


Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon