Bilic'e taraftar tepkisi! Sahaya girdi

Club Brugge'ün attığı ikinci golden sonra batı alt tribününden sahaya atlayan bir taraftar, teknik direktör Slaven Bilic'in yanına kadar giderek Hırvat hocaya tepki gösterdi.

20 Mart 2015 Cuma, 00:39
Abone Ol google-news

Beşiktaş-Club Brugge maçının 82. dakikasında bir siyah-beyazlı taraftar, sahaya indi.

Güvenlik güçlerinin engelleyemediği bu kişi, Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic'in yanına kadar geldi. Bilic'e söylenen bu taraftarı, güvenlik elemanları saha dışına çıkardı.

Bilic: Bir an önce ayağa kalkmalıyız

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Club Brugge maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Hırvat çalıştırıcı şunları söyledi:

“Büyük hayal kırıklığı yaşıyorum. Rakibimiz hak etti. İyi oynadık ama gol bulamadık. İlk yarıda üstündük. Rakip savunmaya gömüldü. Bazı fırsatlar yakaladık ama kullanamadık. İkinci yarıya harika başladık ve golü bulduk. Ondan sonra ucuz goller yedik. Golden sonra durduk ve bloke olduk. Rakip bunu kullandı. 1-1 iken şansımız vardı ama nedense takım bir anda durdu. İkinci golü bulsak işin içinde olacaktık.

Oyuncularıma oynamaya devam etmelerini söyledım. İkinci golü bulmak için acele ettik. Oyun uzun toplara döndü. Hücum etmek imkansız hale geldi. Bir hayalimiz vardı, inanmıştık. Bir an önce ayağa kalkmalıyız. Ligin geri kalanına Fenerbahçe maçıyla iyi bir giriş yapmalıyız.”