CHP, Eyüp'te 'hayır' çalışmasında

Eyüp'te esnafı ziyaret eden CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, İstanbul'da 39 ilçede 10 bin partilinin referandum çalışması yaptığını söyledi.

14 Mart 2017 Salı, 16:02
Abone Ol google-news

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, Eyüp CHP İlçe Teşkilatı üyeleriyle Eyüp Meydanı'nda bir araya gelip esnafı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Canpolat ve partililer Eyüp Sultan Camii'ne gidip burada dua etti.

"ÖNCE ÜLKENİN ÇIKARLARI"

Esnaf ve çevredekilerle sohbet eden Canpolat, İstanbul'da 39 ilçede 10 bin partilinin referandum çalışması yaptığını belirterek, "Ev ev, esnaf esnaf dolaşıyoruz. Camileri, muhtarları, yalnızları, sahipsizleri, kimsesizleri dolaşıyoruz. Adalet Kalkınma Partisi'ne, Milliyetçi Hareket Partisi'ne gidiyoruz. Bu kampanya 72 millete aynı gözle bakan bir kampanyadır. Bu kampanyada kaybeden yok. Bakınız 'Hayır' çıkması halinde Cumhurbaşkanı, Başbakan görevine devam ediyor. Ülkede bir değişiklik yok. Ne değişecek; bir Türkiye demokrasisi güçlenecek, iki ayrışmayı ortadan kaldırmış olacağız. Yeniden beraber olacağız. Parlamenter sistemi güçlendirerek ülkemizi geleceğe taşımanın birlikte mücadelesini vereceğiz. Önce ülkenin çıkarları" diye konuştu.