CHP Trakya'da sokağa indi

Ankara'da 37 kişinin yaşamını yitirdiği hain saldırı sonrası toplumun büyük bir kesiminden teröre lanet yağdı. CHP'den ilk somut tepki ise Trakya'dan geldi.

14 Mart 2016 Pazartesi, 19:17
Abone Ol google-news
<video:497972>Lüleburgaz İlçe Başkanlığı düzenlediği 'Artık Yeter' mitingiyle sokağa çıktı. İlçe Başkanı Özgür Kaya'nın düzenlediği mitinge birçok yurttaş destek verirken miting sonrası yurttaşlar Dev Türk Bayrakları ile yürüyüş yaparak teröre lanet okudu. Yurttaşlar ayrıca hükümeti sloganlarla istifaya davet etti. Mitinge Milletvekili Vecdi Gündoğdu ve CHP İl Başkanı Ünal Başkur da destek verdi.

İŞTE MİTİNGTE İLÇE BAŞKANI ÖZGÜR KAYA'NIN YAPTIĞI AÇIKLAMA

BASINA VE KAMU OYUNA;” TERÖRDEN BESLENENLER TERÖR ÖRGÜTLERİYLE KOL KOLA GEZENLER VE TERÖRDEN RANT ELDE EDENLER TERÖRÜ BİTİREMEZLER. DÜN ANKARA DA YAŞANAN PATLAMAYLA  MİLLİ BİRLİĞİMİZ, HUZURUMUZ VE GÜVENLİĞİMİZ TERÖR ÖRGÜTLERİ VE ONLARIN İŞBİRLİKÇİLERİ TARAFINDAN TEHDİT EDİLMİŞTİR.

EKMEĞİMİZİ VE GELECEĞİMİZİ ÇALANLAR SİMDİ DE ÇOCUKLARIMIZIN HAYATINI ÇALIYORLAR

SON 5 AYDA ARD ARDA GELEN PATLAMALARLA YÜZLERCE VATANDAŞIMIZ HAYATINI KAYBETTİ YÜZLERCESİ YARALANDI. BU ÖLÜMLERDEN SORUMLU OLANLAR BİZLERLE DALGA GEÇİYOLARLAR. ÖNEMLİ İPUÇLARI BULDUK BU SALDIRILAR TÜRKİYE’YE KARŞI YAPILDI GİBİ İPE SAPA GELMEZ AÇIKLAMA YAPAN YETKİLİLER NE BU ÜLKEDE OLAN BİTENİ ANLIYOR NE DE BU ÜLKEYİ YÖNETEBİLİYORLAR.

OYLARIMIZLA İKTİDARA GELEN PARTİ BİR TARAFTAN KENDİ İÇ KAVGALARI, BİR TARAFTAN RANT HESAPLARI VE BİR TARAFTAN SİYASİ GELECEK HESAPLARI İLE İNSANLARIMIZIN ÖLDÜRÜLMESİNİ GÖRMEZDEN GELİYOR. MISIRLI ESMA’ YA GÖSTERDİKLERİ ŞEFKATİ BİZİM ÇOCUKLARIMIZDAN ESİRGERKEN, SUUDİ KRALININ ÖLÜMÜNDEN SONRA MİLLİ YAS İLAN EDENLER, YÜZLERCE VATANDAŞIMIZI KAYBETTEĞİMİZ BU PATLAMALARLA İLGİLİ HİÇBİRŞEY YAPMIYOR, HİÇBİRŞEY SÖYLEMİYORLAR.

YA BAŞKANLIK SİSTEMİ YA KAOS DİYE MANŞET ATANLAR BU CİNAYETLERİN ORTAĞIDIR

ONLARIN BAHSETTİĞİ İSTİKRAR; 7 HAZİRANDAN BU YANA ÜLKEYİ KANA BOYAMAYA DEVAM EDİYOR. ÜLKENİN NEREDEYSE YARISINDA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLDİ. ÜLKENİN BAŞKENTİ ANKARA DA BOMBALAR PATLIYOR. BUNLARI ENGELLEYECEK İSTİHBARAT VE EMNİYET GÜÇLERİ, HÜKÜMET ÜYELERİNİN VE SULATANLIK ÖZLEMİ ÇEKENLERİN GÜVENLERİNİ SAĞLAMAKLA MEŞGULLER.

ÜLKE SAHİPSİZ

ÜLKENİN SINIRLARI DELİK DEŞİK VE BİZLER GELECEĞİMİZDEN VE ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİNDEN ENDİŞELİYİZ. BİZİM NE GİDECEK BAŞKA BİR ÜLKEMİZ NE DE BİNİP KAÇABİLECEĞİMİZ GEMİCİKLERİMİZ VAR. BİZ HALKIZ VE BU ÜLKENİN SAHİBİYİZ VE BUGÜN SOKAKLARDAYIZ. BİRBİRİMİZE SAHİP ÇIKMAK İÇİN, ÇOCUKLARIMIZ İÇİN, KOMŞULARIMIZ İÇİN, DOSTLARIMIZ İÇİN VE ONLARIN ÇOCUKLARI İÇİN TÜM TÜRKİYE YE SESLENİYORUZ; BİZE BİZDEN BAŞKASINDAN FAYDA YOK.

İKTİDARDA BULUNANLAR GAFLET, DELALET VE HATTA İHANET İÇİERİSİNDELER

TERÖR ÖRGÜTLERİ TÜRKİYE’NİN KALBİ ANAKARA’YA KADAR GELMİŞ ELLERİNİ KOLLARINI SALLAYARAK CİNAYETLER İŞLİYORLAR. MEMLEKET BİR TARAFTAN SAVAŞ TEHDİTİ BİR TARAFTAN DA EKONOMİ ÇIKMAZINDA MİLLET SAHİPSİZ VE GELECEĞİNDEN ENDİŞELİDİR. İŞTE TÜM BU AHVAL VE ŞERAİT ALTINDA HEPİMİZ VAZİFEMİZİ BİRKEZ DAHA HATIRLIYORUZ. GÜN DOĞU BATI DEMEDEN ZENGİN YOKSUL DEMEDEN, KADIN ERKEK  DEMEDEN ÜLKEMİZE SAHİP ÇIKMA ,CUMHURİYETE SAHİP ÇIKMA GÜNÜDÜR.BU CİNAYETLERİ İŞLEYENLERİN SULTANLIK İSTEDİĞİNİ BAŞKANLIK İSTEDİĞİNİ BİLİYORUZ.

AMA BİZLER ;CUMHURİYET HALK PARTİLİLER,KUVAİ MİLLİYECİLER BUNA İZİN VERMEYECEĞİZ

78 MİLYON YURTTAŞ EL ELE OMUZ OMUZA ÜLKEMİZE BİRLİĞİMİZE VE HUZURUMUZA YAPILAN BU SALDIRILARDAN KORKMAYACAĞIZ VE GERİ ÇEKİLMEYECEĞİZ.