Emniyet Müdürü tehdit etti

Gazi Mahallesi’nde şehit edilen polis Muhammet Fatih Sivri için düzenlenen törende konuşan İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, “Çok arzu ederdim dün akşam Muhammet’in yerine şehit olmayı. Onun kanını yerde bırakmayacağız. Ölüm pahasına da olsa o kanın hesabını soracağız” dedi.

27 Temmuz 2015 Pazartesi, 22:47
Abone Ol google-news

Gazi Mahallesi’nde silahlı saldırı sonucu şehit edilen polis memuru Muhammet Fatih Sivri için düzenlenen törende konuşan İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, “Çok arzu ederdim dün akşam Muhammet’in yerine şehit olmayı. Bırakmayacağız. O hissiyatı o hainlere, o şerefsizlere yaşatmayacağız. Onun kanını yerde bırakmayacağız. Ölüm pahasına da olsa o kanın hesabını soracağız” dedi.

 

İntikam yemini

Gazi Mahallesi’nde önceki gün silahlı saldırı sonucu şehit edilen polis memuru Muhammet Fatih Sivri için İstanbul Emniyet Müdürlüğü yerleşkesinde tören düzenlendi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen törene, şehidin yakınları, silah arkadaşları ve Türk Silahlı Kuvvetleri temsilcileri katıldı. Törende konuşan İstanbul Emniyet Müdürü Altınok, Sivri’nin ailesine seslenerek “Fatih’in intikamını alabilmek adına ölümüne mücadele edebilecek İstanbul’da 35 bin evladınız var” dedi. Altınok, “270 bin polis kardeşimiz var bizim. Bunun iki katı silahlı kuvvetler kardeşlerimiz var bizim. Hiçbir şekilde buna müsaade etmeyeceğiz. İstanbul’da da, vatanın hiçbir parçasında müsaade etmeyeceğiz” ifadelerini kullandı. Şehit Polis Memuru Muhammet Fatih Sivri’nin cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi Kırıkkale’ye götürüldü.