En iyi iletişim danışmanlık şirketi ödülü Bersay'ın

The Holmes Report, Bersay İletişimi Türkiye’nin en iyi iletişim danışmanlığı şirketi seçti

Yayınlanma: 23.05.2014 - 15:14
Abone Ol google-news

İletişim sektörünün uluslararası arenada en prestijli ödüllerinden 10. SABRE EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesi Ödülleri Salı gecesi Londra’da sahiplerini buldu.

Gelişen rekabetçi şartları ve büyüyen ekonomisiyle ülke kategorisinde ilk kez bağımsız olarak yer alan Türkiye’den ödülü kazanan ilk iletişim danışmanlığı şirketi Bersay oldu. Türkiye’nin en iyi iletişim danışmanlık şirketi seçilen Bersay İletişim Grubu adına ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Arın Saydam aldı.

Ödül töreninde konuşan Dr. Arın Saydam, ödülün, kendilerine sorumluluk yüklediğini belirterek,"Bersay İletişim Grubu olarak her zaman ilklere imza atmayı seviyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerine “İş’in ehli” kadromuzla hizmet vermeye devam edeceğiz. İletişim sektörü tarafından önem verilen bu ödüle sahip olmanın gururunu taşıyoruz" dedi.

Ödül neden önemli?

The Holmes Report tarafından yapılan değerlendirme sonucu dağıtılan SABRE Ödülleri sektörün en prestijli ödüllerinden biri olarak gösteriliyor.
İletişim sektörünün en iyilerini seçerken firmalar, belirlenen başarı kriterlerine bağlı olarak derinlemesine analize tabi tutuluyor. Bu kriterler arasında; şirketlerin büyüme hızı, organizasyon yapısı, iş performansı, yaratıcı iş üretme kapasitesi, müşteri portföyü ve sektörden toplanan referanslar dikkate alınıyor.


En Çok Okunan Haberler