"Eren Derdiyok'u satmayacağız"

Kasımpaşa Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, golcü oyuncuları Eren Derdiyok için Trabzonspor veya başka bir takımdan resmi teklif almadıklarını söyledi. Eren’i kesinlikle satmayacaklarını belirtti.

31 Aralık 2015 Perşembe, 15:56
Abone Ol google-news

Trabzonspor’un, Eren’i istediği yönündeki haberleri gördüklerini belirten Öksüz, “Bunlar yalan haberler. Hiçbir gerçekliği yok. Eren Derdiyok için bize gelen resmi bir teklif yok” dedi.

Sporecope'a konuşan ve Eren Derdiyok’un gösterdiği performansla takımın en önemli isimlerinden biri haline geldiğini söyleyen Kasımpaşa Başkanvekili, golcü oyuncuyu satmayacaklarını ve gelecek hiçbir teklifi de değerlendirmeye almayacaklarının altını çizdi.

Teknik direktör Rıza Çalımbay’ın da Eren’i bırakmak istemediğini yönetime ilettiğini ifade eden Hasan Hilmi Öksüz, “Eren sözleşmeli oyuncumuz ve sezon sonuna kadar Kasımpaşa’da kalacak” diyerek tartışmalara nokta koydu.

İsviçre Milli Takımı’nın da formasını giyen Eren Derdiyok, bu sezon ligde 8 gol attı. Kasımpaşa’nın attığı 23 golün üçte birini atan Derdiyok, Kasımpaşa’nın ligin ilk yarısını dördüncü sırada tamamlamasında büyük rol oynadı.