Erol Büyükburç'un eski eşi itiraf etti

Erol Büyükburç öldü ardında ise sayısız albüm ve şarkı bıraktı. Alman asıllı 12 yıllık eşi Ute User ise Erol Büyükburç'un bilinmeyenlerini anlattı. Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz'a katılan Ute Eser kanser olduğunu açıkladı.

13 Mart 2015 Cuma, 14:19
Abone Ol google-news


Erol Büyükburç öldü, ölüm sebebi olarak kalp krizi geçirdiği öne sürüldü. Ardında onlarca albüm ve sayısız şarkı bırakan Türk pop müziğinin düayen ismi Erol Büyükburç'un 12 yıl evli kaldığı Alman asıllı eşi Ute User ilk kez konuştu. Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz' programına konuşan User eski eşi için 'yalnız ölmeyi haketmedi, çok üzgünüm kafam durmuş durumda' diyen User, göğüs kanseri olduğunuda canlı yayında itiraf etti.

Erol Büyükburç'un eski eşi ilk kez konuştu - VİDEO

Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Erol Büyükburç'un Alman asıllı eski eşi Ute User ilk kez konuştu.

'YALNIZ ÖLMESİNE ÇOK ÜZÜLDÜM'

Onu en son boşanmadan sonra mahkeme koridorunda gördüm, yıpranmış yorgun gördüm. Ayak üstü sohbet ettik ve ayrıldık ordan. Ben şok oldum hala şoktayım böyle bir şey beklemiyordum. Bana 100 yaşına kadar yaşayacak gibi gelirdi. Geçen sene son kez görüştük, ayrıldığım için üzgün değilim ama her şeyin böyle olmasına üzgünüm. Böyle bir şey beklemiyordum sonsuza kadar mutlu yaşayacağımızı sanmıştık. Tek başına  ölmesini hiç istemezdim. Cenazeye gideceğim ama haber bekliyorum. Ben de kanser hastasıyım tedavi görüyorum ilacın yan etkileri ile boğuşuyorum. Göğüs kanseriyim, yaşımızda artık bu hastalıklara müsait. Kafam durmuş gibi, şu an düşünemiyorum bile. 12 sene birlikteydik.