Fenerbahçe'de transfer seferi

Dört koldan çalışmalar yapan scout ekibi, yönetimin gözdesi Habib Diallo’nun dışında Alfredo Morelos, Robert Skov, Andreas Olsen ve Luciano Acosta gibi isimleri listesine aldı. Son kararı ise Ersun Yanal verecek.

15 Mart 2019 Cuma, 10:38
Abone Ol google-news

Devre arası göreve gelen ve Miha Zajc'ı bitiren scout ekibi şimdi de yeni sezon için kolları sıvadı. Scout ekibi, yönetimin talimatı sonrası özellikle Avrupa ve Amerika'da genç ve yetenekli isimler üzerinde çalışmaya başladı. Çok önemli yetenekleri gözüne kestiren scout ekibinin 8 isimle özel olarak ilgilendiği öğrenildi.

SKOV YİNE GÖZDELERDEN BİRİ

Listenin tepesinde, yönetimin gözdesi olan Habib Diallo yer alıyor. Fransız forvet Metz forması giyiyor. Devre arası da gündeme gelen Kopenhag'lı Robert Skov yeni sezon hedeflerinden birisi.

ÇOK ÖNEMLİ YETENEKLER

Rangers'tan Morelos, Nordsjaelland'dan Olsen, Boleslav'dan Komlichenko, DC United'tan Acosta, Gdansk'tan Haraslin ve Karpaty'den Marian Shved de listede.

YANAL RAPOR HAZIRLAYACAK

Sezon sonu teknik direktör Ersun Yanal'ın vereceği rapor sonrasında yönetim düğmeye basacak. Sarı- Lacivertliler özellikle forvet ile kanat bölgesini genç ve yetenekli isimlerle takviye etmeyi planlıyor.