Galatasaray'ın hayallerini yıkan kadın!

Brezilyalı yıldızın menajerliğini yapan eski eşinin İstanbul’da transfer pazarlığı yaptığı ortaya çıktı...

13 Haziran 2015 Cumartesi, 10:27
Abone Ol google-news

Dünyaca ünlü yıldız, Galatasaray’ın kapısından dönmüş!

Dani Alves’in eski eşi ve aynı zamanda menajeri olan Dinorah Santana İstanbul’a kadar geldi, 2 gün kalıp Galatasaray’ın maçını da izledi ancak çıkardığı 22 milyon Euroluk ağır fatura Galatasaray’ın transfere nokta koyamamasına neden oldu.

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu’nun transferini istediği ve geçen hafta katıldığı yayında, “Dani Alves’in durumuna bakacağız” dediği Brezilyalı yıldızın menajeri Santana’yı sarı kırmızılı kulübün İstanbul’da 2 gün boyunca ağırladığı ortaya çıktı.

ALVES OLUMLU BAKIYORDU

İşte Hürriyet’in ulaştığı ve Galatasaray’ın Mayıs ayında çok gizli yürüttüğü Dani Alves operasyonunun ayrıntıları…

– Dani Alves’in eski eşi ve menajeri Dinorah Santana, 15 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul’a geldi. Dünyaca ünlü yıldızın menajerliğini yapan Santana, 2 gün Sheraton Otel’de kaldı ve İstanbul’u da gezdi.
– Sarı kırmızılı kulüp hakkında fazlaca bilgi de toplayan Dinorah Santana, Galatasaray tarafından Gençlerbirliği maçında da ağırlandı. Santana, 16 Mayıs 2015’de oynanan ve G.Saray’ın 1-0 üstünlüğü ile sona eren maçı TT Arena’da izledi
– İstanbul ve futbol atmosferine tam not veren Dinorah Santana, Dani Alves’in Galatasaray’a gelebileceğini belirtti. Eski eşinin bu transfere olumlu yaklaştığını anlatırken, Galatasaray’a çıkardığı fatura dudak uçuklatacak cinstendi.

GÜNLERCE TARTIŞILDI, OLMADI

– Dinorah Santana, Dani Alves’in imza atması için 4 yıllık kontrat, yıllık 5 milyon Euro garanti paradan toplamda 20 milyon Euro ve 2 milyon Euro da imza parası talep etti. Böylece çıkardığı fatura 4 yıl için 22 milyon Euro’yu buldu.
– G.Saray ise Brezilyalı yıldıza yıllık 3.5 milyon Euro ve maç başı parası önerdi. Ancak Dinorah Santana, istedikleri ücretlerden taviz veremeyeceklerini belirtip “Bu şartları sağlarsanız Dani Alves, Galatasaray’a imza atar” dedi.
– Galatasaray 20 gün boyunca görüşmeleri sürdürdü. 22 milyon Euroluk fatura masaya yatırılıp tartışıldı ancak maliyet karşılanamaz bulundu. Ve yıldız oyuncuya olumlu haber gönderilmeyince o da şampiyonlar ligi finali sonrası Barcelona’ya imza attı.